Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem mellett sokkal jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem mellett sokkal jobb és könnyebb volt az életem. Mit tegyek, fogadjam el, hogy már sosem lesz olyan? Vagy vannak még olyan férfiak, mint ő?

Figyelt kérdés

Házas voltam, elváltunk.

Most van valakim, szeretem is, mint embert, de sajnos egyre jobban rám nehezkedik az érzés, hogy mennyire nem nyújtja nekem azt, amit a férjem nyújtott.

Mit tegyek, inkább fogadjam el az új élethelyzetet, ne hasonlítgassak? Vagy inkább addig kéne keresnem míg valaki nem pótolja egy az egyben a férjemet?

Mivel biztos kérne valamelyik válaszoló példát, adok máris. Ha tönkrement a mosogatógép, a férjem megszerelte, rendelt alkatrészt, olcsóért jó volt megint. Most vagy újat kell venni, vagy annyiért kell szerelőt hívni, hogy már szinte megérné jobban újat venni.

Ha bármi nem működött nekem mobilon, laptopon, interneten, a férjem elintézte nekem.

Akkor ott vannak az utazások. Rendszerint a célállomás választása az én feladatköröm volt, mert én voltam aki jobban szeretett volna utazni, ő csak jött ahová utazni akartam. De amikor eljött a tényleg utazás, én olyankor már csak hátra dőltem. A férjem vezetett ha autós út volt, a férjem vezetett minket a reptéren ha repülős út volt. Ő halandzsázott a helyiekkel a szállásokon, éttermeken, tömegközlekedési helyeken. Ő intézett tényleg mindent utazáson.

Akkor ott a kaja. A férjem intézte a bevásárlást, ő volt aki sütött, főzött. Nekem egyáltalán nem kellett konyházni, max hideget csináltam magamnak, kávét főztem, teát, meg rámoltam a mosogatógépet, letöröltem a konyhapultot, de ennyi.

Mi van még... Ilyen apróságok, mint a cipekedés. Ha valahová a férjemmel mentem, sosem kellett táskát vinnem. Ő hozott táskát. Még a mobilomat is betehettem a zsebébe vagy a táskájába, ha még mobilt se akartam a zsebemben. Főleg nyáron, mikor nincs kabátzseb, csak rövidnadrágzseb szerettem semmit se magamnál tartani, még egy zsebkendőt se. Kabátba persze magamnál tartom a zsepit, mobilt.


okt. 15. 14:08
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
65%

Ha komoly a kérdés, ez a válaszom:

miért kéne elfogadni a helyzetet?Megkaphatsz amit csak akarsz, ha mégsem, akkor rossz embertől kérted.

Az viszont a te dolgod, hogy keress olyat, aki engedelmeskedik a kéréseidnek.Ehhez jó nőnek kell lenni.Jó nő akkor vagy, ha jól nézel ki, csinos vagy, igényes, nőies ÉS okos, tudsz manipulálni.

Máshogy nem fog menni.

okt. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
ez tuti kamu. még főzözz és sütött is? :D
okt. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

#22, ez azért annyira nem ördögtől való dolog, én is főzök, sütök nagyon sokat, sőt, takarítok is férfiként. Sőt, én is hozom, viszem a feleségemet, segítek neki mindenben, amiben tudok. De ő is odateszi ezerrel magát, rengeteget dolgozik, a kevéske szabadidejében pedig a háztartási munkák nagyját ő végzi, én csak besegítek. Viszont ő sosem követelőzik, sosincs elvárás, hogy ezt meg azt csináljam meg vagy főzzek, ám hálás, ha megteszem, illetve ha nagyon úgy van, hogy egyszerűen nem fér bele neki az idejébe (többet dolgozik, mint én), akkor maximum szépen megkér erre-arra.


Valószínűleg a nagy átlagnál én is többet csinálok férfiként a háztartási és egyéb dolgokban, hogy is mondjam, nem vagyok az a kanapén sörrel a kezemben TV-t bámulok vagy játszok típusú férj, de én így érzem jól magam.

okt. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
A 10-es vagyok :) Bár viccesnek tűnik a táskákhoz fűződő viszonyunk, de igaz is. Remélem tényleg hogy trollkodás. Ha meg nem, akkor egy ennyire igénytelen, buta és gyermeteg nő főnyeremény a magukat nagy macsónak képzelő magyar pasiknak. Ennek még táska se kell. Ha főhősünk még azzal is kiegészítené az irományát - ami szánalmas, egy óvodás korú gyereket idéz akinek gyám kell - hogy cipője sincs, illetve nem érdekli azon túl hogy van egy általános sneakere, egy csizmája télre és egy papucsa nyárra, hosszú tömött sorokban állnának a kérői akik ki akarnák használni az igénytelenségét és a butaságát. Szerintem ezt egy fétises pasi írta akinek egy ennyire sötét nő kéne.
okt. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
58%

23

Nyilván nem ördögtől való, de CSAK ő főzött és vásárolt és csinált mindent.

okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
52%
Ha ez igaz, engem már csak az érdekelne, hogy nézhet ki a Kérdező. Tippre kb. 11/10. Különben esélye sem lett volna a volt férjét kifogni és egészen házasságig jutni vele, de még a mostani, "rosszabb" pasit sem.
okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
32%
#26 ha ez igaz, akkor a kérdező 1/10. Más nem lenne ennyire nyomorult, életképtelen és buta. De szerintem csak troll.
okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Grizesteszta ***** válasza:
Muris, mintha az en paromrol irna a kerdezo: szerel, vasarol, utazast bonyolit... OK, en vezetem a haztartast. De a kulonbseg az, hogy mi szeretjuk egymast. Kerdezo, nalatok mi volt az erzelmekkel? Es mi van most? Mert ez azert fontosabb, mint a mosogep vagy a tobbi "kiszolgalas", nem?
tegnapelőtt 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Szerintem olvasd el amit ítál megint. Neked egy személyi asszisztens hiányzik, nem a férjed.
tegnapelőtt 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
47%

27: "Más nem lenne ennyire nyomorult, életképtelen és buta."

Vagy ha igen, akkor nem néznék el neki. Nem még hogy összejöjjenek, aztán meg is házasodjanak vele, ráadásul egy a leírtak alapján egész jó férfi. És most is van valakije, akit ha - állítása szerint - szeret, annyira rossz parti szintén nem lehet, még ha nem is olyan, mint a férje. Valamivel meg kellett fogja őket... Szóval nagyon nem 1/10 lesz az a külső, ami a fentieket kompenzálja...

tegnapelőtt 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!