Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem mellett sokkal jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem mellett sokkal jobb és könnyebb volt az életem. Mit tegyek, fogadjam el, hogy már sosem lesz olyan? Vagy vannak még olyan férfiak, mint ő?

Figyelt kérdés

Házas voltam, elváltunk.

Most van valakim, szeretem is, mint embert, de sajnos egyre jobban rám nehezkedik az érzés, hogy mennyire nem nyújtja nekem azt, amit a férjem nyújtott.

Mit tegyek, inkább fogadjam el az új élethelyzetet, ne hasonlítgassak? Vagy inkább addig kéne keresnem míg valaki nem pótolja egy az egyben a férjemet?

Mivel biztos kérne valamelyik válaszoló példát, adok máris. Ha tönkrement a mosogatógép, a férjem megszerelte, rendelt alkatrészt, olcsóért jó volt megint. Most vagy újat kell venni, vagy annyiért kell szerelőt hívni, hogy már szinte megérné jobban újat venni.

Ha bármi nem működött nekem mobilon, laptopon, interneten, a férjem elintézte nekem.

Akkor ott vannak az utazások. Rendszerint a célállomás választása az én feladatköröm volt, mert én voltam aki jobban szeretett volna utazni, ő csak jött ahová utazni akartam. De amikor eljött a tényleg utazás, én olyankor már csak hátra dőltem. A férjem vezetett ha autós út volt, a férjem vezetett minket a reptéren ha repülős út volt. Ő halandzsázott a helyiekkel a szállásokon, éttermeken, tömegközlekedési helyeken. Ő intézett tényleg mindent utazáson.

Akkor ott a kaja. A férjem intézte a bevásárlást, ő volt aki sütött, főzött. Nekem egyáltalán nem kellett konyházni, max hideget csináltam magamnak, kávét főztem, teát, meg rámoltam a mosogatógépet, letöröltem a konyhapultot, de ennyi.

Mi van még... Ilyen apróságok, mint a cipekedés. Ha valahová a férjemmel mentem, sosem kellett táskát vinnem. Ő hozott táskát. Még a mobilomat is betehettem a zsebébe vagy a táskájába, ha még mobilt se akartam a zsebemben. Főleg nyáron, mikor nincs kabátzseb, csak rövidnadrágzseb szerettem semmit se magamnál tartani, még egy zsebkendőt se. Kabátba persze magamnál tartom a zsepit, mobilt.


okt. 15. 14:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
66%
Szóval te nem partnert keresel, hanem papucsot.
okt. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
66%
Ha mindent az exférjed csinált, intézett, mindent megoldott te mi a túrót csináltál?! Vakartad a mindzsót és két szalmaszálat nem tettél keresztbe, mert a màsik csicskult neked és lement kutyába, hogy kinyalja a popódat. Ilyen papucs csávót nem nagyon találsz. Kicsit mondjuk önállósodj, mert nem az apád, hanem a párod. Gondolom, ezt unta meg és emiatt ment tönkre a házasságod is.
okt. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
17%

1# és 2# a vérig sértett férfi, aki ismererlenül is csak vádaskodni tud.

Hányinger emberek vagytok.


Kérdező, kell találnod olyan dolgot, amiben az új barátod jó. De nem jobb, mert a hasonlítgatás nagyon gáz.

Nem lehet mindenki ugyanolyan jó mindendenben, mint a másik. Ha szegény olvasná ezt, marha szarul esne neki. Vagy próbálhatsz persze olyan embert találni, aki a barkácsban meg idenennyelvben jobb. A te életed, de ha valóban így nehéz az élet és hiányoznak ezek a dolgok, akkor tovább kéne állnod.

De ne hasonlítgass, az nem elegáns.

okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
87%
Neked egy inas kell nem férj, mert az exet is arra használtad.
okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezért az exért én sok mindent megtennék. Nekem ilyen sohasem akadt. Örülj, hogy megismerhetted!
okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
84%

En megtanulnam megszerelni a mosogatogepet,a telefont,wc-t,gazbojlereket,csapon tomitest beldot cserelni. Mindent meg lehet tanulni. En nagyon elvezem a szereleseket,olyan kateknak fogom fel. Amolyan tarsas kategoria. En jobban erzem magam,ha minden tolem fugg.

Lehet egyszeruen gyorsan fozni. Meg a masikat is meg lehet tanitani fozni. Bevasarlast meg rendelni . Vagy sulyemelos edzeseket csinalni nokent is lehet es siman elbirod a bevasarlast. Vannak gurulos kocsik,amik 100 kg-ot elbirnak. Videken az idos asszonyok siman megemelnek 60 kg-ot. (Azota edzek magy dilyokkal,amiota egy 75 koruli no megemelte a borondom a trollira a bevasarlas utan,amit en 18 evesen nem birtam el.)

A noi nacikon is van zseb. Jol ki lehet tomni oket. Jol edzi a memoriat emlekezni,mit hova tettel a ruhazat ala.

Az elet eleddobott egy masik szerepet. Az evolucioban mindig a legugyesebben alkalmazkodok maradnak eletben. Te dontesz,h tulelo akarsz lenni vagy elbuksz.

okt. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
91%

Hát ilyen pasit találni k_rva nehéz lesz. Már csak azért is, mert ezek nem föltétlen olyan dolgok, amik automatikusak, hanem idővel alakulnak ki a kapcsolatban, amikor már egy ideje együtt vagytok és beállt, hogy ki hol áll.

Másrészt viszont pont olyat mint a volt férjed, aki pont úgy viselkedik, pont ugyan azokat a dolgokat tudja megcsinálni, pont ugyan azokat hajlandó, ugyan olyan szokásai vannak, gyakorlatilag esélytelen, hogy találj. Ne az exedhez hasonlítgasd a randi partnereidet, abból semmi jó nem fog kisülni.

okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire jo volt a ferjed mellett, miert valtatok el?
okt. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel kérdező, miért váltatok el?
okt. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
65%

Hát ez tuti férfi troll. Nő, táska nélkül. Na hagyjuk :D

44N

okt. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!