Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem (36) 7 évnyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem (36) 7 évnyi házasság után bejelentette, hogy válni akar, de én (40) nem. Ilyenkor mi van, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt, 7 éve házasok. Voltak vitáink, veszekedéseink, de nem volt megcsalás, nem volt különválás. Lojális voltam a feleségemhez és vele szerettem volna leélni az életem, családot alapitani. 1 hónapja bejelentette, hogy nem szeret már, nem érez semmit és el akar válni, de közben meg egy fél éve, még házvásárláson gondolkodtunk, előtte orvosnál voltunk, mert nem jött össze a gyerek. Nem értem, hogy mi változott, de teljesen kiborultam és nem akarom, sem elhagyni a feleségem, sem elválni.

tegnap 17:50
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

Aki el akar menni, annak segìteni kell csomagolni. Ha volt olyan hülye hogy elhagyjon,akkor Te legyèl olyan okos, hogy hagyod elmenni. Velem ugyanez történt. Ha igy volt ahogy ìrod,akkor ne okold magadat,az örökké tartó pàrkapcsolat addig tart ,amìg az egyik fél meg nem gondolja magát...de mèg jobb ha most vége

mint 10 év múlva.

ma 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos nem tehetsz semmit én már ezt átéltem 3 éve.

Az exem megcsalt én ennek ellenére próbáltam helyrehozni a házasságunkat,üljünk le és beszéljük meg a problémákat de ő lesesz.rta.

Elment az új pasijához majd rá egy évre elváltunk.

Én még akkor sem akartam válni.

Befüzete a 30.000 forintot és rá két hétre kimondták a válást.

Enyibe került kukába dobni 28 évi házzaságot és 3 gyereket mivel miután elment a gyerekek megharagudtak rá és nem beszélnek vele csak néha írnak egymásnak.

Ha nem mész el a tárgyalásra akkor is kimondják a válást és senkit sem érdekel,hogy te mit akarsz.

Nehéz lesz én már bánom,hogy elmentem számomra ez megalázó volt az a 20 perc a bírónő is úgy beszélt mintha én tehetnék mindenről.

ma 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!