Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem (36) 7 évnyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem (36) 7 évnyi házasság után bejelentette, hogy válni akar, de én (40) nem. Ilyenkor mi van, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt, 7 éve házasok. Voltak vitáink, veszekedéseink, de nem volt megcsalás, nem volt különválás. Lojális voltam a feleségemhez és vele szerettem volna leélni az életem, családot alapitani. 1 hónapja bejelentette, hogy nem szeret már, nem érez semmit és el akar válni, de közben meg egy fél éve, még házvásárláson gondolkodtunk, előtte orvosnál voltunk, mert nem jött össze a gyerek. Nem értem, hogy mi változott, de teljesen kiborultam és nem akarom, sem elhagyni a feleségem, sem elválni.

tegnap 17:50
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem olyasmi, amihez a beleegyezésed kell. Ha válni akar akkor el fogtok válni. Próbáld megemészteni, el tudom képzelni, hogy nehéz.
tegnap 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Elváltok; ha ő el szeretne válni, akkor te ebben nem fogod megakadályozni.
tegnap 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
92%
Pszichológushoz tudsz menni, hogy segítsen feldolgozni azt, hogy miért ragaszkodsz egy olyan emberhez, aki nem szeret.
tegnap 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
95%
Semmit. Eddig tudtál volna tenni, mert az kamu, hogy valaki egyszer csak úgy ébred, hogy válni akar. Érlelődött ez már benne és te ebből vagy nem vettél észre semmit, vagy nem érdekelt. Egyik se olyan, amiben érdemes benne maradni.
tegnap 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Beadja a papírokat és elváltok.
tegnap 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem kényszerítheted arra, hogy maradjon egy papír miatt, mert meg te nem akarsz.
tegnap 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha az egyik fél válni akar, akkor válni fogtok.

Amúgy nem lehet, hogy miattad nem jön össze a gyerek és ő szeretne anya lenni, ezért lecserélne téged még 40 éves kora előtt egy nemzőképes férfira?

tegnap 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Nem, nemzőképes vagyok, voltam orvosnál. Rendben vannak a számaim.

Ezek szerint, nekem semmi beleszólásom ebbe? Ha el akar válni, akkor nem tehetek ellene semmit?

tegnap 18:28
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Jaja.
tegnap 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem és nem is értem, miért maradnál egy olyan nő mellett, aki már nem szeret.
tegnap 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!