Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem (36) 7 évnyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem (36) 7 évnyi házasság után bejelentette, hogy válni akar, de én (40) nem. Ilyenkor mi van, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt, 7 éve házasok. Voltak vitáink, veszekedéseink, de nem volt megcsalás, nem volt különválás. Lojális voltam a feleségemhez és vele szerettem volna leélni az életem, családot alapitani. 1 hónapja bejelentette, hogy nem szeret már, nem érez semmit és el akar válni, de közben meg egy fél éve, még házvásárláson gondolkodtunk, előtte orvosnál voltunk, mert nem jött össze a gyerek. Nem értem, hogy mi változott, de teljesen kiborultam és nem akarom, sem elhagyni a feleségem, sem elválni.

tegnap 17:50
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
93%
Mégis milyen beleszólásod lenne?? Magad mellé akarod láncolni amikor ő nem akar veled lenni? Esetleg meg is erőszakolod hogy gyereketek is legyen vagy mit akarsz?
tegnap 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
87%

A váláshoz elég ag egyik fél.


Párterapeutát próbaljátok még meg, más igazán nincs... nyilvánvalóan kettőtökneek nem ment a kapcsolat rendezése, talán ha egy profit bevontok

tegnap 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
A miért, az én gondom, a kérdés nem arról szól.
tegnap 18:35
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehetsz ellene semmit. Konkretan a szabadsag jogaiban korlatoznad.
tegnap 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Dehogy korlátozom, nem akarom bezárni. Nem akarok elválni.
tegnap 18:38
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Ő viszont szeretne elválni és el is fogtok. Nem akadályozhatod meg ebben.
tegnap 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

12# Párterápiához két ember kell, aki útközben elakadtak valamin, de alapvetően szeretik egymást.

Aki nyilvánvalóvá teszi, hogy válni akar és még is mondja azt, ott teljesen felesleges hiú ábrándokat, reményeket kelteni. Meg valószínűleg el sem menne. Ez innen erőszak. Nem akarja megmondta és pont. A férj mehet, sőt ajánlott, hogy feldolgozza a veszteségét és megértse, hogy történhetett ez meg, úgy, hogy észre sem vette.

tegnap 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
És, mivan, ha nem irom alá a papirt? Akkor, mi történik?
tegnap 18:42
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Elváltok.
tegnap 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, ha a fejed tetejére állsz, akkor is elválasztanak.
tegnap 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!