Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vitatkoztunk és ezt mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vitatkoztunk és ezt mondta, ti mit tennétek?: "Ha nem kapok tőled egy ölelést se semmit akkor jobb ha elköltözöl, mert hozni fogok mást aki szeret is" Van gyerekunk is aki oda van bejelentve, mit csináljak? Elvileg azért mondja hogy törődjek vele

Figyelt kérdés

Kihűlt a kapcsolat köztünk.


Ha vki ezt mondaná nektek ti pakolnátok?

Nagyon elegem van

Akkor előbb keresnem kellene egy albérletet..?


És ha ez megvan hogy kezdjem az egészet?

Közöljem vele, a gyereket elvileg el se vihetem ha jól tudom mert ott van a lakcíme.

Mit csináljak szerintetek?


Majdnem 4eves a kicsit


júl. 15. 15:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
33%
Korrekt az, hogy meg kell magadat erőszakkal dugatni?
júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
55%
Azért a kicsit elhidegültünk meg a hányok a másik érintésének a gondolatától is között van némi különbség. De ha hány attól a gondolattól is, hogy a másikat megölelje, akkor meg szépen lépjen le. Az nem korrekt, hogy há én már ebből a kapcsolatból érzelmileg kiléptem, gyakorlatilag olyan, mintha nem is lenne a másiknak párja, de a másikat ki akarom még használni és nehogy mással való szexre, ölelésre gondoljon.
júl. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

6# te nem vagy eszednél.

Tipikus negatívra hangolva ember.

1nem tudod mennyit adtam a házba.

2nem tudod mennyit aldoztam a kapcs.ért

3 a gyereket főleg Ö akarta , én is szeretem , de nem csak nekem kell az IDÖMMEL stbstb pénzel de eltartani

júl. 15. 17:36
 14/21 anonim ***** válasza:
66%
13 - Akkor te mindent úgy tettél bele eddig, hogy nem akartad vagy nem érte meg neked?
júl. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
40%

Ha szereted,olelgesd. Abbol erzi,hogy szereted. Sose keso felebredni. Nagy fejlodes ez,h kimondjstok az igenyeitdket vegre. Mondd el te is az igenyeidet.


Egy parkspcsolathoz alazat kell,az ego legyozese. Mem szolgat a serelmek visszaadasarol.

júl. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%

#13 Oké, ez nyilván egy szar helyzet, de ha csak abból indulunk ki amit írtál, akkor fel van adva neked ez az elég nyílt és végleges ultimátum, amivel kezdened kell valamit. Mi a terv?


A férjednek már van terve, mert az ember nem mondja hogy "ki leszel bszva a házból" a gyereke anyjának csak úgy. Milyen tippekre meg ötletekre vagy kíváncsi pontosan?

júl. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
60%
Az mond ilyeneket, aki már egy jó ideje próbálja helyrehozni a kapcsolatot, de másik szarik bele és nem játszik nyílt lapokkal. Szerintem pont, hogy nem egyszer próbálkozott közeledni feléd csak te eltoltad magadtól mindenféle ürüggyel. Szóval szerintem ez egy jogos kiakadás. Ha adtál a házba gondolom igazolni is tudod. Ha meg nem nagyon akartad azt a gyereket, akkor miért is volt muszáj? Gondolom, akkor is tisztában voltál azzal, hogy nem ő az igazi, csak kellett valaki...
júl. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
37%

17# milyen gusztustalan gyökér vagy!

Ne írj ha nem akarod hogy jelentsem.

júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

18#

Nagyon szépen köszi !!


16#

azt hogy mi a legjobb ilyenkor tenni? Esetleg véleményt (normálisan nyilván)

júl. 22. 14:59
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Menj haza szülőkhöz, vagy egy ideig rokonokhoz, baráthoz aki befogadna, vagy albiba. Nyugodtan leléphetsz és amikor megvan a lakhely akkor azt a címet íratod át, ennyi.
júl. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!