Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vitatkoztunk és ezt mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vitatkoztunk és ezt mondta, ti mit tennétek?: "Ha nem kapok tőled egy ölelést se semmit akkor jobb ha elköltözöl, mert hozni fogok mást aki szeret is" Van gyerekunk is aki oda van bejelentve, mit csináljak? Elvileg azért mondja hogy törődjek vele

Figyelt kérdés

Kihűlt a kapcsolat köztünk.


Ha vki ezt mondaná nektek ti pakolnátok?

Nagyon elegem van

Akkor előbb keresnem kellene egy albérletet..?


És ha ez megvan hogy kezdjem az egészet?

Közöljem vele, a gyereket elvileg el se vihetem ha jól tudom mert ott van a lakcíme.

Mit csináljak szerintetek?


Majdnem 4eves a kicsit


júl. 15. 15:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Mindenek előtt először átgondolnám a saját felelősségemet...
júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Ő megölelt mostanában, vagy legalábbis megpróbált közeledni?
júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy kihűlt köztünk.
júl. 15. 15:59
 4/21 A kérdező kommentje:

A kapcsolat.

Én ez alatt azt értem hogy nekem menni kell.

Mert a ház az övé így jogosan gondolom azt hogy ezt akarja

júl. 15. 16:01
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, az ilyen fenyegetések híresek arról, hogy megoldják a problémát, nem pedig mélyítik. Ja nem...


Próbáld meg tartani a frontot addig amíg ki nem találsz valami menekülőutat ebből, mert nagy valószínűséggel ennek a házasságnak kifújt. Azt még meg lehet oldani hogy eltávolodtatok, azt viszont nem, hogy az egyik félre (rád) van tolva a felelősség hogy oldd meg a problémáitokat, különben repülsz.

júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%
Hát két választásod van, ha az övé a lakás. 1. Kihűlt ide vagy oda, megembereled magad, és megpróbálod visszahozni bele a tüzet, törődsz vele, megadod neki azt az intimitást, amire szüksége van. 2. Elmész (nem lehet őle elvárni, hogy kielégületlen legyen és még Máltai Szeretetszolgálatot is játsszon neked). A gyerekelhelyezési pert érdemes minél előbb elindítani.
júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%

"megadod neki azt az intimitást, amire szüksége van"


Hogy a kérdezőnek mire van szüksége, az nem számít. Csak erőszakoltassa meg magát.

júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%
7: mégiscsak egy párkapcsolatról beszélünk. A kérdező intimitást nem ad, cserébe elvárja, hogy a párja mellette maradjon és fedelet rakjon a feje fölé. Ez számomra nem teljesen korrekt.
júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%

8

És a pasija ad intimitást? Törődik vele lelkileg? Erősen kétlem, mert akkor nem mondott volna ilyent.

júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%
Hát sztem ha vkinek hiányzik az intimitás, az egyrészt próbál adni, másrészt a másik nem vevő rá a legtöbbször. Az azért elég vicces, hogy "hiányzik tőled az ölelés, de én nem adok".
júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!