Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez a váltott nevelés működhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a váltott nevelés működhet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 év után szeretnék búcsút mondani a páromnak. Próbáltam megoldani a problémákat,többször jeleztem, hogy baj van. Sajnos sikertelenül. Részemről teljes érzelmi elhidegülés van, már nem szeretem. Van egy 14 éves fiúnk. Azt találtam ki,a fiam javaslatára, hogy Ő marad a közös otthonunkba és mi felváltva leszünk vele az apjával.Egy héten 3 napot én leszek vele, 2 napot az apja. Hétvégén meg váltjuk egymást. Így nem kell kiszakítani a megszokott környezetéből. Van valaki aki szintén ezt a módszert alkalmazza?

#gyerek #válás #otthon #Megosztott nevelés
júl. 11. 12:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
79%

#9: ez mindössze intelligencia kérdése véleményem szerint, de ahogyan a #8-as hozzászólásomban írtam, nem mindenkinél működik, ez is biztos, tehát alaposan mérlegelni kell a saját vérméséklete szerint az embernek.


De ha valakiknél jól működhet, akkor miért ne? Ha mindkét fél tudja ezt normálisan kezelni.


És azt is írtam, hogy szerintem csak átmeneti jelleggel, amíg egészbiztosra nem rendeződik mindkét fél lakhatása, de ez ebben az esetben úgy tűnik megoldott.


De ha a gyerek ezt szeretné, és a szülőknek sem probléma, akkor szerintem nemn elvetendő lehetőség, meg lehet próbálni.

júl. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
29%
Oké, és éveken keresztül bőröndöt akarsz cipelni? Vagy dupla ruhatár, pipere készletet terveztek?
júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
67%

A gyereknek a legfontosabb az, hogy a szüleit kiegyensúlyozottnak, boldognak lássa.

Én annak vagyok híve, hogy egyik héten itt, másik héten ott. Persze ez csak akkor működik, ha mindkét szülő közel lakik az iskolához.


Én nem laknék olyan helyen, ahol a férjem alsógatyája meg ingje az enyémmel szomszédos fiókban van, és egyszer én alszom az ágyban, egyszer ő.

De ha neked meg a gyerek apjának ez elfogadható, akkor próbáljátok ki és majd kiderül.

júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
26%
Akik jönnek azzal, hogy nem akarnak bőröndből élni meg hurcolkodni, azok szerint inkább a gyereknek kellene ide oda hurcolni a cuccait meg hol innen, hol onnan iskolába járni? Ha a szülők megtudják így oldani, akkor ezt az áldozatot bevállalhatják. Végülis nem a gyerek kérte anno, hogy megcsinálják...Amúg sem évtizedekig kell ezt csinálni, pár év és simán el lesz egyedül is a gyerek a házban, vagy lehet, hogy egyetemre megy és kollégiumba stb. Egy próbát megér, főleg ha mindhárom fél beleegyezik.
júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
39%

14

Gyerekből egy van, szülőből kettő. Amellett egy gyereknek sokkal kevesebb felelőssége és feladata van, mint egy felnőttnek.

júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%

10.


Ezen az oldalon, azért gyakoribb hiba (bár, véleményem szerint ezt egy ember követi el, csak iszonyú sok kérdést gyárt) a "minden írásjel elé ütök egy szóközt". Legutóbb meg is akarta magyarázni, hogy ez miért is jó így.


"Sziasztok ! Én vagyok , Orbán Viktor legjobb barátja ."


De az is vicces, amikor az egyik arc nem tudott normálisan idézőjelet ütni, ezért 3 vesszővel helyettesítette ,,,Ez így helyes,,,

júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
35%

15

És? Ha valaki gyereket vállal, az bizony lemondásokkal jár. Miért a gyereknek legyen szar, ha van más megoldás is?

júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
45%

17

Szóval két felnőtt ember cuccolgasson oda-vissza. Nekem nyolc...


A lemondás nem azt jelenti, hogy ellehetetleníted az életed a gyerek oltárán.

júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
26%

17

Lemondással, de nem mindennel. És ha valamelyik félnek új párja lesz? Akkor az is költözik hetente kétszer? Vagy hogy?

júl. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
69%

17-18-19


Én ismerek olyan párost, akik kizárólag azért nem válnak el, mert a gyereküket (jó helikopterszülőkként) politikai pályára szánták és "nem akarják, hogy ezt felhasználhassák ellene". A két fél nem is beszél, a faszi egész nap kint van a kamrában, vagy mászkál, igyekeznek sosem egy helyen lenni, de marad a házasság, mert "A kis Koppánykának a politikai karriere" az fontos. Oké, jelenleg alpolgármester, de hát ez még így se éri meg.

júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!