Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egyedülálló anyukák, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyukák, ti meddig voltatok egyedül a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy aki egyedül maradt valamilyen oknál fogva, mennyi időbe telt mire talált párt magának és hogy boldogultatok magatok?
jún. 6. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

A terhesség alatt egyedül maradtam, én nem találtam, pedig sok idő eltelt, 9.5 éves a lányom. Ha nagyon megalkuszom, akkor lehet, hogy sikerült volna, de olyan minek?

A boldogulásom a családi hátteremnek köszönhető.

jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én is terhesen maradtam egyedül, nekem 1 éves a lányom, apuka látogassa de hogy párt mikor találok azt nem tudom.

Nem vagyok rá görcsölve, de azért egyedül sem szeretnék maradni 23 évesen.

jún. 6. 13:50
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

"apuka látogaTJA(vessző) de hogy párt mikor találok(vessző) azt nem tudom.


Nem vagyok rá görcsölve, de azért egyedül sem szeretnék maradni 23 évesen."


Uh, anyám.

jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is annyi voltam. Fiatalon nehezebb szerintem, mert nagyon sok a huszonéves lány, akinek nincs gyereke, ezért aki megteheti, őket választja. Maradnak azok a férfiak, akiknek nincs választási lehetőségük. Erre írtam, hogy ha nagyon megalkuszom... De én azt nem akartam. Mert képzeld el, hogy az milyen férfi, akinek fiatal létére be kell vállalnia egy ilyen csomagot, ha nőt szeretne... Ha meg nem fiatal, hanem 40 évesen állna le egy 23 éves egyedülálló anyukával, az sem jobb.
jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Én nö vagyok, de még 39 évesen, amikor egyedül maradtam, se fordult meg a fejemben, hogy gyerekes pasival kezdjek. Találtam 40 feletti gyerektelen pasit, de ha nem találtam volna, akkor se kezdtem volna gyerekes pasival.
jún. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

7 éve vagyok egyedül. A gyerek már 9 éves. Jelenleg 35 éves vagyok.


Nekem nincs is hozzá se türelmem,se kedvem meg időm se(inkább gyerekkel vagyok,olvasok,filmezek) h pasizni kezdjek.

jún. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

De amúgy sztem gyerek nélkül is nehéz a mai világba az ismerkedés,hát még gyerekkel.

Sokszor megkaptam h adjak lejjebb az igényeimből. Nekem nem kell olyan pasi,akinek gyereke van vagy szeretne sajátot. Én már nem akarok szülni,nincs az a szerelem amiért bevállalnám. De kapom az ívet hogy a normális férfiak a saját gyerekükeket akarják nevelni nem másét. Hát az én gyerekem ne is akarja nevelni arra vagyok én. Az meg h normálisan beszél vele,esetleg megkérdezi milyen napja volt,segít a leckébe vagy teszem azt vesz neki egy csokit,az nem nevelés. Ennyit a szomszéd gyerekért is megteszek

jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!