Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Bűn a válás? Ha tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűn a válás? Ha tényleg kihult, és jobb lenne mindkettőnknek?

Figyelt kérdés
Nincs meg köztünk, minek lennie kellene, próbáltuk, de senki se boldog, kihult. Nem folytatom... Mindenki tudna anyagilag boldogulni és szerintem hosszú távon jobb lenne, viszont vallási neveltetes a válást nem nevezi jónak..

márc. 11. 23:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, sose fogadj el tanácsot olyantól, aki képes leírni, hogy "higyj".

És igen, ha tényleg mindent megpróbáltatok már, váljatok el. Mindkettőtöknek csak ez az egy élete van.

márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Ok, sry hogy keresztény neveltetést kaptam.

A házasságunk rossz, és nem látom hogy menthető lenne.

Nyilván ha keresztények a válaszolók, segítene nekem, hogy a válás egy megbocsáthatatlan bűn-e? Én is affelé hajlok hogy ha azon belül boldogtalanság van, tiszteletlenség, pl. arcon köp, lelkileg manipulál, terrorizál szinte a másik fél, akkor a veszteségek árán is, de ki lehet lépni..

márc. 18. 10:13
 13/16 anonim ***** válasza:

#12! Ha csak vallásosoktól szeretnél választ, akkor a vallás topicba kellett volna írnod a kérdést. Itt olyan emberek vannak, akik nem egy mesehős útmutatása alapján, hanem a saját józan eszük alapján élik az életüket.

Ott majd szépen elmagyarázzák neked, hogy nem mész te sehová. Nem írtad a lényeget, hogy milyen a vallásod, de annyit én ateistaként is tudok, hogy a legtöbb keresztény vallás nem fogadja el a válást. Egyházi esküt nem is lehet felbontani, "csak" a polgárit. Van kivétel, talán a fizikai bántalmazás, esetleg hűtlenség, de egy kis lelki terror a főnököd szerint nem akkora probléma, tűrjed csak😉

márc. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Azért nem oda írtam, mert én már nem vagyok csőlátású vallásos... de hatással van rám, alapvetően a felvilágosult gondolkodás érdekel, a vallással szerintem az a baj, hogy az emberek elrontják...
márc. 18. 10:37
 15/16 anonim ***** válasza:
#14! Hogyne lennél már csőlátású? Felvilágosult ember nem szavaztatja meg, hogy kiléphet -e egy olyan kapcsolatból, ahol bántják.
márc. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szánalmas, legalább a valósságot írnád le , te akartál keresztény nővel megcsalni és a földön sírva fetrengtél előttem és a két lányod előtt,hogy nem jött össze miattunk. Na ez a bűn meg a hazugságaid.

U.i,: Feleség voltam

ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!