Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért jutott épp most eszembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jutott épp most eszembe? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az idén mondták ki a válásunkat, ami közös megegyezésen alapult, és eddig semmi gondom nem volt azzal, hogy a kisfiunk miatt kéthetente mindenképpen találkozunk, amíg elviszi és visszahozza 2 nap múlva. De ma valahogy eszembe jutott úgy is, hogy vajon mi lehet vele, boldog-e az új barátnőjével, stb. Van még olyan nő rajtam kívül, aki ugyan nem bánta meg azt, hogy elvált, de vmiért eszébe jutnak ilyen gondolatok a volt férjéről? És ez nem zavar titeket? 28L
2010. szept. 6. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát, tudod szerintem ha valaki szeretett valaha valakit, az nem múlik el nyom nélkül, főleg ha ott a gyerek, aki összeköt vele. Alapból azt akarod, hogy boldog legyen mindenki, akármilyen ocsmány válás is volt, undorító örökké a másikat utálni és szapulni, én nem lennék képes rá. Ez nem kellene, hogy zavarjon, természetes emberi jóérzés.
2010. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt kívánom az exemnek, hogy azt kapja vissza mástól, amit velem tett!


Most mindenki arra gondol, hogy rosszat akarok neki. Igaz?

Csak azt akarom, hogy élje át azt, amit én. ..és itt még mindig nem írtam le, hogy mit tett velem, jót avagy rosszat.

2010. szept. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kétszer váltam el... Az első ex-emmel nagyon jó a kapcsolatom, most lett új barátnője, és örülök neki, hogy boldog.

A második még elég friss válás, de amiket művelt velünk...

20:49-nek: nyugodt lehetsz, az élet visszaadja, amit ők adtak nekünk.... én most figyelem hátradőlve, hogy omlik össze az élete. Nem örülök neki, csak elégedett vagyok. Idegileg tönkretett két gyereket, meg ki tudja, hány felnőttet (szüleit, szüleimet, engem)

2010. szept. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy nincs itt a hapsi, szívesen meghallgatnám a mondókáját.
2010. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

6 éve váltam el, de nagyon csúnya volt a házasságunk vége és az egész válóperi hercehurca is. Kiábrándultam belőle emberileg, nem tudom tisztelni, de rosszat sose kívántam neki. Nincs bennem bosszúvágy, mert ettől nekem nem lesz jobb, viszont nem érdekel, hogy mi van vele. Nagyon ritkán jut eszembe, kb évente egyszer, ha találkozunk, de az is inkább kínos, rossz, nem szólunk egymáshoz, pedig 22 évet éltünk együtt és van 2 közös felnőtt gyerekünk is.


Azokkal, akikkel azóta megismerkedtem és kulturált módon tudtunk szétválni, a mai napig jó a viszonyom, érdekel a sorsuk is.

2010. szept. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!