Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha hónapokig, sőt évekig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hónapokig, sőt évekig képes volt megcsalni a férjem szerethet őszintén? Maradt valaki így a férjével?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk öregek.
2021. ápr. 26. 23:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem szeret, semmibe vesz téged és nem kéne több időt pocsékolnod rá. Ha szeretne, nem árulná el a bizalmadat. Ha szeretne, nem hazudott volna. Ha szeretne, nem vett volna így semmibe.
2021. ápr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

Nem. Pont.

Volt dolgom házas férfival. Sok mindent éreznek, de őszinte szeretetet, na azt tuti nem.

Vannak itt ilyen üreslelkű férfiak aki szerint tök oké sorozatosan csalni az asszonyt, mert kell a változatosság, de persze be nem mernék vallani. Persze csak azért, mert a feleségük nem hinné el hogy tényleg őket szeretik :D


Szóval nem, ilyen nincs. Szerethet, a maga módján. Nem kell itt azokra sem hallgatni akik azt mondják, hogy kihasznált, szemét, csak a mosógépe vagy meg ilyenek.

Nehéz ügy ez egy házasságban. Nem tudom mi köt össze titeket. GYerek, pénz, rokonság.


De mondom, szerethet. Mint embert, mint társat, mint jó barátot, De önzetlenül mint nőt, úgy sajnos nem.

És aki így marad a párjával, szerintem mindig tüskés lesz és bizalmatlan. Joggal. Így már semmi sem az igazi


Nekem aki foglalt kapcsolatom volt, egytől egyig le se szarták az asszonyt míg együtt voltunk. Csak utólag bánkódtak

2021. ápr. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Igen szerethet oszinten. Sok evig voltam szereto. Erzelmileg is a feleseg volt az elso,ezt biztosan tudom.
2021. ápr. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%

3 🤣

Ezt a kamut

2021. ápr. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

Hányok az olyan emberektől, akik olyat mernek írni hogy igen szerethet

Kérdező neked nincs önbecsülésed?

Hát tudod hogy ez nem normális

Te tennél ilyet?

Szerinted?

2021. ápr. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%
Szerethet, de nem szerelmes beléd.Én is évek óta csalom a féjemet, tud is róla, mégis együtt vagyunk.
2021. ápr. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Megszokás, közös múlt, külsőségek, gyávaság.

Ezek tarthatnak össze titeket.

Tök mindegy ki csal, a másik ( ha tudja) egész életében kételkedni fog.

Kisördög soha nem alszik!

2021. ápr. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Újra itt... kissé átfogalmazva a kérdés.

Tessék, mazsolázgass a válaszok között,lehet minden 100. olyan biztató,mint a 3. válasz.

Valamiért szeretsz ebben dagonyázni.

Jó szórakozást!

2021. ápr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Kaptam egy privátot, nem kértem.

De azért leírom

Mindegy, hogy ki miben hisz, mi fér bele egy kapcsolatba neki, ha ez nem egyezik a másik fél hitével, akkor megette a fene.

Lehet hinni abban, hogy a változatosság kell, de akkor egy olyan emberrel illik összeállni aki szintén így gondolja. Onnantól hogy sunnyogsz és melléjársz és nem vallod be, nem szereted a párodat, mert egy hazugságra épülő kapcsolat nem szeretetteljes kapcsolat.

Ugyanígy bármiféle szexuális igénynek egyeznie kell. Ha neked egyszer egy hónapban elég, akkor olyan partner kell és nem a "jó majd kiegyezünk " alapon a Béla akinek napi háromszor, mert egy idő után te ingerült Béla meg frusztrált lesz és Béla félre fog járni és azzal igazolja, hogy szeret, hogy nem mondja el neked.


Szóval a párodnak más nő / nők kellettek. És neked ezt nem mondta el.

Évekig az arcodba hazudott. Szóval lehet ötölni vajon szerethet-e.

Én speciel a hazugságot nem tolerálom valami jól

2021. ápr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szeret, de annyira azért nem, hogy lemondjon bizonyos dolgokról. Azt neked kell eldönteni, hogy kell-e neked ilyen szeretet...
2021. ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!