Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermekelhelyezésnél figyelemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekelhelyezésnél figyelembe veszik, ha a feleség egy 23 éves sráccal csalt hónapokig?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves lányunk, én mindent megtettem a házasságunkért úgy érzem, de mégse volt elég jó neki, mert egy főiskolással csalt hónapokig! A válasza az volt, hogy egy fiatal pasi minden tekintetben jobb nálam. Most ő adta be a válókeresetet, én még akkor is azt mondtam hogy megbocsátanék, de azt mondta, hogy neki ez lesz a legjobb és el akar válni. Viszont én nem érzem úgy, hogy jót tenne a gyerek fejlődésének, ha azt látná, hogy az anyja nála 10 évvel fiatalabb pasikat visz haza. Ez volt a második alkalom, hogy megcsalt, 3 éve egy szintén főiskolással, azt elnéztem neki és azt hittem nem lesz több ilyen, tudom hülye voltam de reméltem hogy minden helyrejön! Tehetek valamit azért hogy én kapjam meg az állandó felügyeletet vagy ezt nem veszi figyelembe a bíróság?
2012. okt. 19. 14:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a megcsalás lenne a lényeg, de ha küzdesz a gyerekedért, nevelnéd szívesen és megfelelő körülményeket tudsz neki biztosítani, akkor van rá esélyed.

Régen volt valami statisztika, hogy a pároknál jórészt a nők kapják a gyereket, mert sok férfi eleve nem is akarja nevelni, de ahol a férfiak küzdenek a gyerekeikért, ott 60-40% csak a nők javára.

2012. okt. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%

Szia!


Elvileg nem veszik figyelembe, de szerintem nincs az az ember, aki nem nézné rossz szemmel, ha egy anya ilyet csinál. A szülő feladata a lelki és erkölcsi nevelés is, és ez bizony kőkeményen ebbe a kategóriába tartozik.

Egyébként meg fogják majd vizsgálni, hogy ki alkalmasabb a gyerek nevelésére, a kislánnyal játékosan elbeszélgetnek, stb.

2012. okt. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Nem veszik figyelembe ,ha nem veszélyezteti a gyermeket akkor a bíróság érdemben nem figyel erre.

Helyedben nem is reménykednék semmiben a "pároddal " kapcsolatban felejtsd el ennél világosabban nem is tudta volna közölni veled,hogy vége a kapcsolatotoknak.

Mondjuk elég patkány módja a közlésnek.

Bármit ami hozzáköt a lányodon kívül, mindent felejts el ,kezdj új életet.

Harcolhatsz a kislányért de gondold végig megéri-e az esetleg évekig húzódó pereskedést.

Vagy maradsz az apukája még úgyis ha nem mindennap látod de sokat tehetsz érte úgy is.

sajnálom,hogy így jártál de inkább távozz emelt fővel

2012. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem meg ne adja fel.

Épp annyi joga van a kislányhoz, mint az anyának.


Egyébként attól,hogy csalt, a gyerek ügyben nem tudtok megegyezni? Mondjuk közös felügyeletben?

2012. okt. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én azt szeretném, ha velem élne továbbra is! A feleségem már el is költözött a gyerekkel egy lakásba. Én azt szeretném, ha velem lakna, én nevelném többnyire és az anyját látná kevesebbszer. Nem azért, mert haragszom, amiért ezt tette, hanem mert ahogy viselkedik, az nem anyához méltó! Ha neki az jó, hogy 20 éves fiúk d.gják, akkor csinálja, de ne úgy, hogy ott lakik vele a gyerek is.
2012. okt. 19. 14:19
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Viszont itt csak az egyik fél álláspontját hallottuk, csak azt tudom mondani, hogy a személyes haragot és a bosszút félretéve azon legyetek, hogy ez az egész a kislányt a lehető legkevésbé viselje meg.
2012. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%

Álláspont ide vagy oda, a megcsalás és a srácok kora tény, akárkitől is halljuk. Más körítéssel is lehet hallani, de attól még az alapja ez lesz.


Kérd a gyermekelhelyezést és azt is, hogy nálad helyezzék el.

2012. okt. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
76%

A bíróság rengeteg dolgot szemelőt tart.

Keress fel egy jó ügyvédet és Ő biztosan minden ilyen kérdésedre fog válaszolni neked és nem kell innen totózni a 10 különböző válaszokból a kérdésedre.

2012. okt. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Ha az itt elhangzottak igazak akkor teljes mertekben eggyet ertek. Es kezzel - labbal kuzdenek a lanyomert, ha kell egy eleten at! Minden erommel azon lennek, hogy a leheto legjobb felteteleket biztositsam neki es ezt a birosagon is bebizonyitanam. Sok Sikert neked es kitartad!
2012. okt. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy a feleséged szereti a fiatalabb fiúkat, még lehet nagyon jó anya. A szexuális életének semmi köze a gyerek neveléséhez. Gondolom nem az 5 éves kislány előtt dugják.

Erre ne hivatkozz a biróságon. Ha tényleg te szeretnéd nevelni a kislányt, akkor más indokot keress.

2012. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!