Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermekelhelyezésnél figyelemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekelhelyezésnél figyelembe veszik, ha a feleség egy 23 éves sráccal csalt hónapokig?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves lányunk, én mindent megtettem a házasságunkért úgy érzem, de mégse volt elég jó neki, mert egy főiskolással csalt hónapokig! A válasza az volt, hogy egy fiatal pasi minden tekintetben jobb nálam. Most ő adta be a válókeresetet, én még akkor is azt mondtam hogy megbocsátanék, de azt mondta, hogy neki ez lesz a legjobb és el akar válni. Viszont én nem érzem úgy, hogy jót tenne a gyerek fejlődésének, ha azt látná, hogy az anyja nála 10 évvel fiatalabb pasikat visz haza. Ez volt a második alkalom, hogy megcsalt, 3 éve egy szintén főiskolással, azt elnéztem neki és azt hittem nem lesz több ilyen, tudom hülye voltam de reméltem hogy minden helyrejön! Tehetek valamit azért hogy én kapjam meg az állandó felügyeletet vagy ezt nem veszi figyelembe a bíróság?
2012. okt. 19. 14:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont azt akartam írni, mint amit az utolsó.

Semmi köze a szexuális kapcsolatainak ahhoz, hogy milyen anya.

Amíg nem a gyerek előtt csinálja és nem azt látja a kicsi, hogy minden nap/héten más bácsi alszik náluk (tehát ezek a kapcsolatok tartósak, vagy éppen máshol oldja meg a dolgot), addig az ég világon senkinek semmi köze ahhoz, hogy kikkel van és hányszor.

L/25

2012. okt. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
39%
Te mennyi idős vagy, kérdező? Tegyük fel, hogy mondjuk 35. Ha neked ítélnék a kislányt és utána rád hajtana egy csinos, kedves, vonzó 25 éves nő, akkor nyilván visszautasítanád, mert nem tenne jót a gyerek fejlődésének, de ha össze is jönnél vele, akkor soha de soha nem dugnál vele, ha a gyerek a szomszéd szobában alszik. Persze. :) A volt feleséged nyilván nem a gyerek előtt éli a nemi életét, az meg nincs hatással a szülői képességeire, hogy van valakije. Szemét dolog, hogy megcsalt, de a sértett hiúságod kielégítése nem elég ahhoz, hogy neked ítéljék a gyereket, egyelőre egyenlő eséllyel indultok.
2012. okt. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
30%

Ne mondjátok már, hogy ennek semmi köze ahhoz, hogy milyen anya.

Mégis milyen erkölcsi mintát mutat a kislánynak, aki így váltogatja a partnereit és gusztustalan módon átveri a házastársát??


Mert én szemenköpném anyámat ha így viselkedne és mindenki előtt letagadnám, hogy az anyám, pedig nő vagyok.

2012. okt. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
67%

#13 - pedig semmi köze egy ember szexuális életének ahhoz általában, hogy milyen szülő. És hogy milyen erkölcsi példát mutat? Hát nem konzervatívat... de ez szerencsére még nem számít bűnnek...

Mindamellett én is azt gondolom, hogy ha az apa azt szeretné, hogy a gyerek inkább nála legyen elhelyezve, akkor ezért nyugodtan tegyen meg minden törvényes lépést, hisz joga van hozzá.

2012. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%

Nem is a szexuális életről beszélek, mert ha arról lenne szó, akkor ide sorolható lenne kb. minden, ami eltér a nagyátlagtól, de most nem akarok példákat sorolni.

A mentalitásról. Apa hátamögött félredugunk, fiatalabbat választunk, mert öregnek érezzük magunkat. Ez egy olyan dolog, ami miatt nem lehet felnézni az anyára. Mondhat bárki bármit, az ilyesmi igenis szégyen. Szerintem mindenkinek égne a képe, ha ilyet művelne az anyja, vagy szóbakerülne az apa kérdése és az x. nevelőapát sorolja fel, akihez ő közelebb áll korban,mint az anyuka.


Én hiszek abban, hogy egy szülőnek példát kell mutatni a gyerekének.

2012. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Már találtam is példát, tessék:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__35..


Ennyit arról, hogy nem függ össze az anyasággal a "laza" életvitel.

2012. okt. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

13-as: az, hogy most van egy párja, meg 3 éve is volt az, szerintem nem igazán "váltogatás". Az szemétség nyilván, hogy a férjét csalta velük. (Érdekes, itt még nem volt a "biztos a kérdező is hibás abban, hogy megcsalták" érv.)

A lényegre nem válaszoltál: ha apukának lenne 10 évvel fiatalabb nője, az nem lenne ugyanez?

2012. okt. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A kérdés ez: "Gyermekelhelyezésnél figyelembe veszik, ha a feleség egy 23 éves sráccal csalt hónapokig?"


Szerintem én ezt fel sem hoznám a gyermekelhelyezés témánál. A két dolog nem függ össze. Mert funkcionálhat valaki tökéletesen anyaként attól, hogy tökéletesen funkcionál nőként, csak éppen nem a férjével. Tudom, gáz, ha valakit megcsalnak, még gázabb, ha egy nálunk fiatalabbal, szebbel stb. teszik. De nem elég kellemetlen ez anélkül is, hogy vadidegenek előtt kiteregetnénk?

Sosem értettem miért boncolják egymást élve az emberek egy válóper során. Ha nem jó anya, akkor miért ő lett a gyermeked anyja? Ha annak ellenére, hogy korábban már megcsalt egy szintén fiatalabb partnerrel, és szerinted ez megingatja a "jó anya" szerepben betöltött helyzetét, akkor a következő 3 évben miért bíztad rá a gyermekedet?

Szerintem viseld elegánsan a kudarcot. Törődj a gyermeketekkel! Légy büszke és ne bántsd meg a gyermekedet azzal, hogy bántani akarod az anyját. Mert én a sértettséget érzem ki a soraidból, ami jogos sérelem, csak szerintem ne ebben a témában vezesd le. Jobban járnál némi mozgással. Ha valóban úgy ítéled meg hogy jobban tudnád nevelni a gyermeketeket, mint ő, és ez a picinek is jobb lenne,akkor harcolj, de ne más okból.

2012. okt. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A lényeget nem tőlem kérdezted, azért nem válaszoltam, de mindegy, ha akarod válaszolok.


Nem ugyanaz, mert egy nő az esetek java részében, ha tetszik, ha nem, érettebb, mint egy korabeli férfi.


A probléma itt sem a korral van, hanem a megcsalás tényével.

2012. okt. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!