Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan, aki csak azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki csak azért vált el, mert kihűlt, meglaposodott a kapcsolat? Van értelme folytatni ha csak sajnálod a másikat?

Figyelt kérdés

Szívesen beszélgetnék olyanokkal, akik hasonló cipőben jártak. Tudom, hogy nekem kell dönteni, de meghallgatnék pár gondolatot erről.

És egy fontos infó : nincs gyerekünk.

35/N



2020. júl. 23. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnálatból semmi értelme folytatni szerintem, de én mindent megpróbálnék, hogy újra fellendítsem a kapcsolatunkat. Azt nem írtad, hogy mióta tart ez az elhidegültség, mennyire próbáltad megmenteni a házasságod, stb.
2020. júl. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már tényleg csak a sajnálat tart mellette, akkor értelmetlen tovább nyűglődni. Amikor már azt érzed, hogy továbblépnél, de miatta nem teszed, az már régen nem arról szól, hogy szereted.
2020. júl. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk anno azt tette be a kaput, hogy a volt nejem elhízott és szexuálisan egyáltalán nem kívántam. Nem léptem félre, évekig szex nélkül éltük mindennapjaink, néha egy csók, de az is csak ünnepnapokon. Úgy kiöltük egymásból a vágyat hogy egy idő után már senki sem reklamált, mondhatni elfogadtuk a helyzetet. A végső döntést az exem hozta meg, én nem akartam kirakni a szűrét, anyagilag nagyon padlóra került. Ami a folytatást illeti az nem hiszem hogy valaha is lesz, mert egyszerűen nincs igényem tartós párkapcsolatra. Barátnő jó ha van, elmenni szórakozni, beszélni valakivel, néha összebújni, de kell a pihenés, a feltöltődés. Több olyan ismerősöm is van akit annyira leszívott a hosszú párkapcsolata amiben vergődött hogy soha többet nem fogja újra kezdeni a párkeresést. Főleg férfiakra gondolok, de ismerek nőt is aki alapból elutasít minden férfi közeledést.
2020. júl. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. Mennyi idős vagy ? Hány évesen dönt így valaki, hogy egyedül éli inkább tovább az életét ?
2020. júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43F. 3 voltam
2020. júl. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, Én 40+ vagyok, és hasonló cipőben mint te, de nálunk van két kicsi óvodás gyerek. Próbáltuk mi is megmenteni a házasságunk, de mostanra oda jutottunk, hogy szinte csak lakótársak vagyunk. A gyerekek kicsit, de ha pár éve múlva is ez lesz a helyzet, elkerülhetetlen a válás. Te még fiatal vagy, és ha gyereket is akarsz, már nincsenek elpazarolva való éveid. Sok ilyen nőt ismerek.Harminc után kiléptek egy rossz házasságból, egyedül éltek egy kicsit, és aztán találtak párt, és gyerek is lett. Most boldogok, legalábbis boldogabbak mint előtte...Tanácsom: ha minden menthetetlen, és már nem szereted, lépj ki, eleinte nehezebb lesz, de ahol egy ajtó becsukódik, száz kinyílik, mondják...
2020. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb 2 éve szakítottam a férjemmel. Akkor már 2 éve éltünk egymás mellett gyakorlatilag lakótársakként. Nem léptünk félre, de egymással se voltunk. Gyerekünk nekünk se volt. Én meg azt mondtam magamnak, hogy 30 évesen fiatal vagyok az intimitás mentes élethez + sose bocsájtottam volna meg magamnak, ha maradok mellette és 60 évesen azon nyöszögtem volna, hogy mi lett volna, ha merek lépni.

Nem mondom, voltak kemény időszakaim is, volt hogy elbizonytalanodtam, hogy jó döntés volt-e mindent felrúgni, de ma már úgy gondolom, hogy sokkal hamarabb kellett volna megtennem. Olyan boldog vagyok, amilyen nem lehetnék, ha nem léptem volna meg.

2020. júl. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!