Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egyedülálló Édesanyák! Hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló Édesanyák! Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a kérdésem egyedülálló édesanyákhoz szól : hogyan tudtok kijönni, hogyan tudjátok megoldani a felügyeletet stb munka mellett?

Én jelenleg még házasságban élek, de régóta nagyon rossz a viszony köztünk férjemmel. El szeretnék válni, de nagyon félek, hogy nem fogom tudni ellátni a kisgyerem. Elég keveset keresek, 160 ezer Ft, az albérletek nálunk 70-80-110 ezer forintba kerülnek. Borzasztó kilátástalannak érzem az életem, nem szeretnék emellett a férfi mellett megöregedni, eddig is csak a kisfiam miatt maradtam, mert nem akartam bölcsibe adni. Már ovis, én dolgozom. Férjem sokszor megaláz, sérteget, filléreskedik, nem tudok magamnak venni pl egy szandált nyárra, azt mondta, keressek jobban fizető állást. Persze, ez így jól hangzik, ha ilyen egyszerű lenne, már rég jól fizető állásom lenne.

Megnéztem, itthon örökségből van 35 gr aranyam. Férjem azt mondta, ad fél milliót, és húzzak el onnan.

Nincs hova mennem, apám alkoholista, egy szintén alkoholista nővel él, anyám meg tesómmal, két szobás lakásban. Még anyaotthon on gondolkodtam, de nem tudom milyen az.

Szóval, egyedülálló Édesanyák, hogyam tudtok kijönni egy hónapban?


2020. jún. 15. 15:06
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést nem teljesen értem. Ha házasok vagytok, akkor bármelyikőtök vesz bármit és bárkinek a nevére kerül, ha az nem tudja igazolni, hogy olyan jövedelemből vásárolta, ami még házasság előtt szerzett javakból, vagy esetleg örökségből van, akkor az ingatlan közös.
2020. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Házasságunk alatt gyűjtötte a pénzt , főleg a fekete simlis munkával. Ebből szeretne most házat venni. Házasságunk előtt nem volt semmilye, csak pár bútor, meg hiteles autó, amit mára már törlesztett de azóta vett egy újat.

Tehát akkor ha jól értem, ha még válás előtt vesz egy házat, akkor onnan nem tehet ki?

Amúgy becsületes ember vagyok, más esetben elismerném, hogy az ő pénze, ő háza... De, mivel tudom, hogy milyen áron jutott ennyi pénzhez, azt gondolom nem illeti meg, ráadásul sokáig én tartottam el.

2020. jún. 24. 21:19
 33/36 anonim ***** válasza:
Ha sokáig te tartottad el akkor az azt jelenti ,hogy sok a fizud . Akkor mégis miért vagy rászorulva arra ami az övé?🤷
2020. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Jár. nem örökség vagy házasság előtti vagyon.
2020. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Annyira nem jó a fizum, hogy vegyek egy lakást :( de talán hitelből majd igen.
2020. jún. 24. 21:30
 36/36 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem annyira jó a fizetésem. Régen, míg a gyermek előtt jól kerestem, akkor el tudtam tartani, volt sok félretett pénzem, külföldön dolgoztam (becsületes munkát) de ezt a pénzt feléltük. Nem gondoltam, hogy a férjem mellett spóroljak.
2020. jún. 24. 21:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!