Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egyedülálló Édesanyák! Hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló Édesanyák! Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a kérdésem egyedülálló édesanyákhoz szól : hogyan tudtok kijönni, hogyan tudjátok megoldani a felügyeletet stb munka mellett?

Én jelenleg még házasságban élek, de régóta nagyon rossz a viszony köztünk férjemmel. El szeretnék válni, de nagyon félek, hogy nem fogom tudni ellátni a kisgyerem. Elég keveset keresek, 160 ezer Ft, az albérletek nálunk 70-80-110 ezer forintba kerülnek. Borzasztó kilátástalannak érzem az életem, nem szeretnék emellett a férfi mellett megöregedni, eddig is csak a kisfiam miatt maradtam, mert nem akartam bölcsibe adni. Már ovis, én dolgozom. Férjem sokszor megaláz, sérteget, filléreskedik, nem tudok magamnak venni pl egy szandált nyárra, azt mondta, keressek jobban fizető állást. Persze, ez így jól hangzik, ha ilyen egyszerű lenne, már rég jól fizető állásom lenne.

Megnéztem, itthon örökségből van 35 gr aranyam. Férjem azt mondta, ad fél milliót, és húzzak el onnan.

Nincs hova mennem, apám alkoholista, egy szintén alkoholista nővel él, anyám meg tesómmal, két szobás lakásban. Még anyaotthon on gondolkodtam, de nem tudom milyen az.

Szóval, egyedülálló Édesanyák, hogyam tudtok kijönni egy hónapban?


2020. jún. 15. 15:06
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
27%
Juj lepontozott a sok irigy, most mi lesz 😁😁😁 hát drágaím kellett apuci pénzére gyereket szülni, nem értem mit csodálkoztok...
2020. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
51%
A kérdező segítséget kért. Nem kritikát. Ennyire lenézni másokat undorító. Mit képzelsz magadról. Azt gondolod téged az élet nem sodorhat nehéz helyzetbe. Hát tévedsz. Valamint egy szafaládé rádférne! Igen megkeseredett vagy!
2020. jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
11-es, nem foglalkozom veled, mert olyan buta vagy, semmit sem kérdeztél a körülményekről, hanem egyből itt lenézően előadtad magad, ez igen alacsony intelligenciaszintre vall. Aki így nyilatkozik, mint te, azok vannak a legnagyobb bajban, te is csak kompenzálni jöttél ide, amiért szerencsétlenül alakult az életedet. Gondolom a fogsorod is hiányos, igazi tirpák lehetsz :)
2020. jún. 16. 21:25
 14/36 A kérdező kommentje:
Férjem középvezető, 410 ezer a bruttója. Emellett feketén is keres jócskán. A fizetése 95% - át gyűjti a számláján, feketézésből keresett pénzből, meg az én fizetésemből élünk. Esetleg az lehet opció, hogy bíróságon bemondom, hogy nézzék át a számlatörténetét, vajon miből fizeti az autóhitelét? (9milliós autó, plusz albérletben élünkl
2020. jún. 16. 21:29
 15/36 anonim ***** válasza:
63%

Az netto 270 arra legalabb 50k a gyerektartas.


Inkabb neki mond hogy tudsz a piszkos dolgairol, ha nem tejel feljelented/bejelented a feketezeset..

2020. jún. 17. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
17%

Én megírtam az őszinte válaszom, te írtad flegmán, hogy na persze!Bocs idejössz panaszkodni aztán engem szerencsétlenezel le, hát nézz egy kicsit magadba, hogy szartad el az életed, mielőtt másokra mondasz ilyet. Kicsit vicces vagy, hogy mekkora arcod van mikor a gyerektartastol meg egy másik embertől függ az életed.

A fogaim meg kösz rendben vannak, tömésem sincs , lyukas fogam se volt soha bár ez nem ad dicsekvesre okot mivel full genetika.Ja jut eszembe, neked lesz miből tömetni, ha gond lesz?Mikor szandálra se jut? Ezen gondolkozz el kicsikém mert az alapján amit fel tudsz mutatni, nagyon kevés vagy.


Na szevasztok.

2020. jún. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Te vagy kevés, emberileg :) ostoba egy jószág lehetsz, ha itt fröcsögsz, lelki síkon nagyon labilis vagy, ez egyértelmű.
2020. jún. 17. 10:21
 18/36 anonim ***** válasza:
15%
Igen én ostoba vagyok, te meg nagyon okosan számolgatod, hogy mennyi gyerektartás kell, hogy ne haljál éhen 🤣🤣🤣
2020. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
50%

Rosszindulatuakkal ne fogllakozz a

A férjed ha ad gyerektartást szűken de ki lehet jönni. Nekem annyiban volt szerencsém h rokonomnal lakhattunk amíg Kicsit osszeszedtuk magunkat ,Nemtudom hol elsz de vidéken olcsóbb az albi és egy kis autóval a bejárás :) nekem így kevesebb mint a varosban lenne a költség és egy pici lakás lenne csak.

De egyéni helyzettől si fugg ne add fel

2020. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
36%
Nálam fordítva volt,a feleségemnek hagytam a lakást,a nyaralót és meg havi 50.000 Ft lehúzott.Nem volt elég semmi Most ,H akkor mondtam neki ,hogy akkor osszuk el a házat és úgy fizetek csak ,az már nem tetszik .Pedig én albérletbe költöztem.Sajnalom a kérdezőt mert nála nem korrekt a férj,de sok nő meg az utolsót is lehuzna a férjéről.
2020. jún. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!