Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem bírom. Kollégiumba menjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom. Kollégiumba menjek?

Figyelt kérdés

Szüleim válni fognak,és mi anyuval fogunk lakni..

Anyunak nincs munkája,és mivel nincs megfelelő végzettsége,úgy néz ki nem is lesz egy ideig.Mindig azt hallgatom hogy mennyi pénzünk van,hogy fogunk kijönni, veszekedések is mennek itthon,anyu kiborul... sajnálom ezt az egész helyzetet,de mivel csak 15 vagyok,így dolgozni se mehetek...

Most kezdem a 9. évet és azon gondolkodtam hogy kollégiumba megyek... így csak hétvégén kéne hazajárnom,jobban elviselném ezt az egészet.


Szerintetek jó ötlet?

Segítsetek


2010. júl. 28. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintme a te szemszögödöl jo ötlet, és legalább nem sérülsza nynira lelkileg de ott lesza büntudat hogy anyukád otthon egyedül. szerintem most maradj anyukád mellett szükségetek van most egymásra azután majd emgbeszélitek :) sok sikert :)
2010. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért a kollégiumot ki is kell fizetni - mit gondolsz, miböl lesz rá pénzetek? Az meg, hogy te elszöksz a gondok elöl, még nem oldja meg azokat, neked (esetleg) könnyebb lesz, de atöbbiekre nem gondolsz?
2010. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Neked jobb lenne érzelmileg de anyudnak ha még te se lennél vele csak hétvégén ??

bár anyagilag lehet jobban kijönne. nem tudom :( sztem ne meny kollégiumba inkább segíts neki átvészelni az egész válást meg azt hogy tudja nincs pénzetek :( Biztos megpróbál neked mindent megadni, de ha lehet nee kérj tőle semmi olyat amire nincs szükséged :S


Qrva rossz ebbe a r*hadt világba élni hogy senkinek nincs pénze, semmi megélhetőség nincsen:S csak a sok cigány kapja a segélyt a gyerekeikre azé b*sznak és szülnek annyit meg verik a hasukat hogy fogyatékosan jöjjön világra a gyerek hogy még arra is többet PÉNZT kapjanak!! (NEM TV-BŐL HALLOTTAM SAJÁT FÜLEMMEL ÉS BNŐM is A BUSZON MERT ELŐTTÜNK ÜLTEK ÉS EZT BESZÉLTÉK!)!:@


Bocs offért

2010. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Utolso..

Teljesen igazad van:(

Nem hagynám ott anyut,segíteném mindenben persze..

De ez így nagyon nehéz.

Meglátjuk mi lesz..:)

2010. júl. 28. 14:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Simán dolgohatsz 15 évesen szülői beleegyezéssel.

A közelbe keress munkát,nyugodtan elmondhatod jelentkezésnél,hogy hosszú távra keresel,mert egyedül maradtál édesanyáddal-így nagyobb eséllyel vesznek fel,mert stabil munkaerő leszel....

2010. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Anyu úgyse engedne dolgozni,a másik meg h akkor hogy járjak suliba??:)
2010. júl. 28. 15:21
 7/9 anonim ***** válasza:
4-6 órára elmehetsz egy gyorsétterembe melózni, árúfeltöltönek és abból kifizetheted a kolit mert az sincs ingyen sőt drágább mintha otthon lennél.
2010. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy menekülj el, ha lehet. A 15 éves gyermeknek nem feladta támasznak lenni, amikor szüleik elcseszték a házasságukat. Édesanyádnak gondolkodnia kellett volna jövőtökről, időben állást szerezni, bármiféle munkát, akár lakástakarítást vagy ilyesmit. Nagyon ártalmas a szituáció, amelyben vagy. Még ártalmasabb lesz, ha felnőttként segíteni akarsz, mert NEM VAGY FELNŐTT! Mély lelki sebeket ejthet a helyzet, aminek következményeit életen át viselheted. Jogod van menteni magadat, ha szüleid képtelenek voltak gyermekük számára biztonságos és békés otthont teremteni.

A kollégium jó ötlet. Ha jól tanulsz, talán tudsz szerezni egy kis tanítványt, akivel szívesen együtt tanulsz - ha lesz rá időd és erőd -, és így szert tehetsz egy kis bevételre. És talán segélyért is fordulhatsz a kollégiumi díj ügyében.

2010. júl. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Természetesen délelött járj suliba.

ha sikerül egy közeli boltba elhelyezkedned,mondjuk takarítani(este 1-másfél óra és anyud is besegíthet,vagy árufeltöltőnek+hétvégén sincs iskola...)

2010. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!