Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen indokkal menjek el...

Milyen indokkal menjek el nagyon messze kollégiumba?

Figyelt kérdés
Nyíregyházi vagyok és Pécsre szeretnék menni kollégiumba. Most 0. nyelvi előkészítőre járok. Mivel tudnám elérni hogy engedjék, ugyanakkor ne sértődjenek meg ? Életemben 1x voltam ott. valami meggyőző ok kellene
2010. okt. 26. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél oda menni?
2010. okt. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak ott van olyan szintű képzés ami neked kell... ?
2010. okt. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Megbízható környék, jó lehetőségek az ismerkedésre, kedves közösség, ennyi utazással kolesz nélkül nem is lehetnének ott barátid, közelben meg nincs neked jó iskola. Hazajársz péntek este, mondjuk, ha van tanulószoba akkor hivatkozhatsz a jobb tanulási körülményekre is.
2010. okt. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igenám de nemtudom mi az a képzés amit csak ott lehet tanulni.
2010. okt. 26. 18:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Még mindig nem tudjuk, miért is szeretnél oda menni. Egyébként nézz körül Pécs weboldalán, hogy milyen képzések vannak ott. Én Pestre mentem ugyanígy, zenei suliba, mondtam, hogy ott van az országban a legjobb képzés, ott tudnék a legtöbbet tanulni. Elfogadták, el is engedtek.
2010. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az az indok hogy amikor ott nyaraltunk akkor megszerettem valakit. és 16 hónapja arra vár hogy valahogy újra lejussak =/ de ezt anyám tudom hogy elvetné mert már mondta. ezért kell tök más indok.
2010. okt. 26. 18:53
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Egy ember miatt ne szúrd el az életedet. A megfelelő oktatás nagyon fontos.
2010. okt. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
tudok róla. viszont ott szerintem alapból jobb az oktatás ha csak azt nézzük akkor is. és nem szúrnám el az életem.
2010. okt. 26. 19:00
 9/11 anonim ***** válasza:

És miből tart szombat reggel pár óra alatt lemenni vonattal este meg vissza? P:

Előbb, minthogy erre tedd fel az életed.

És ő miért nem jön föl?

2010. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miből tart lemenni Nyíregyházáról Pécsre? Nos, ha megnézed a MÁV menetrendjét, akkor nem fogsz ilyet kérdezni. Kis túlzással egy teljes napba. Reggel elindul és délután ér oda. Szinte még meg sem érkezett és már fordulhat is vissza.
2010. okt. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!