Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért kell ezen csodálkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezen csodálkozni?

Figyelt kérdés
Egy nagyvárosban járok iskolába, kollégista vagyok. Az iskolában és a koleszban is azon csodálkoztak, hogy az én szüleim nem váltak el. Együtt vannak, jól kijönnek egymással. Boldogan élünk. De miért kell csodálkozni ezen?!
2010. júl. 27. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Mert az Isten állatkertje......

Ne is foglkozz velük.Lehet az ö szüleik elváltak azért.Na meg mostanság a házasságok fele válással végzödik......

Remélem a miénk nem.12 éve vagyunk eggyütt,ebböl 4 év házassa´g,és 2 gyermek.

2010. júl. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

ki csonk a családban nő, annak az a normális. Mindenkinek az az alaphelyzet, amiben ő volt gyerek. Bármi!

Azért szégyenkezned nem kell :)

2010. júl. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Érdekes dolog ez.

Mi most házasodtunk össze, amit a saját anyósom is megkérdőjelezett.

2010. júl. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a házasságok 70%-a végződik válással. Manapság nem veszik komolyan a házasságot. Párszáz éve VIII. Henriknek egy egész egyházat kellett alapítania, hogy elváljon (meg persze, hogy kisajátíthassa az egyházi földeket)...Manapság ez lazán, természetesen megy, mintha misem történt volna. Borzalmas világ...
2010. júl. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát azért manapság ritka, mindenhol válás van. Az én szüleim is már 25 éve házassok.. és szintén néznek nagy szemekkel, de én büszke vagyok rá!!:)) Am sokak már a születésükkor válnak..
2010. júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Édesanyám mesélte, hogy a 30 éves érettségi találkozón ő és még másik két ember volt, aki azzal él, akivel először házasodott össze. Én 25 vagyok, az osztályomból eddig négyen házasodtunk meg, de az egyik azóta már el is vált. Fura világ. :(
2010. júl. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A mai világban a válás a divat. A párommal tegnap voltunk 30 éves házasok és eszünkben sincs ezen változtatni. Szerintem ez egyáltalán nem szégyen, ha valaki megtalálja az igazit és együtt tudnak maradni, békében szeretetben és boldogságban. Inkább legyél büszke, hogy a Te szüleidnél minden rendben van és nyugodt békés családi otthon vár, ha hazamész.
2010. júl. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert állítólag az a normális manapság, hogy széthullanak a családok, meg stb... Hát én nem így látom... Épphogy mindenkinek normális családja van, csak nekem nem. Vagyis nekem nincs is családom. Amúgy féltékenységből mondják, és is az vagyok mindenkire rád is, meg mindenkire, mert olyan rohadt boldogok tudnak lenni, meg nekik mindig van kihez szóljanak...
2010. júl. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem se szégyen, büszke vagyok rá, hogy a mi családunk normális, csak kicsit furcsa volt, hogy csodálkoztak rajta... Még jó, hogy nem néztek le miatta... Jó, hogy ők a városban élnek, a plázában töltik a hétvégét, de nem mindenhol van akkora lánclazító liberalizmus...
2010. júl. 27. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!