Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? 6 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 6 éve vagyunk együtt a párommal, ebből 3és fél éve vagyunk házasok. Van egy 6hós lányunk.

Figyelt kérdés
3 napja tudtam meg, hogy 2éve hónapokig csalt egy másik nővel. Már más az életünk, sok minden változott azóta, de nagyon szemét amit tett és nagyon fáj.
2010. júl. 26. 12:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szegénykém, nagyon fájhat, és fájni is fog, gondold át felhánytorgatás nélkül is tudnál-e vele maradni. mert bár megérdemelné, de csak rosszabb lenne nektek.
2010. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hihetetlen rossz lehet, és el sem tudom képzelni, hogy mit érezhetsz most!! Nagyon sajnálom.

Tudom, hogy ez most nem vigasztal, de akkor 2 évvel ezelőtt a férjed téged választott, veled akart maradni...és minden rossz ellenére lezárta azt a másik kapcsolatot. Én elhiszem, hogy bepánikolt...sajnos előfordul az ilyen. :(:( Mindenképpen "büntesd" meg....(ez most elég hülyén néz ki így leírva)...légy vele ridegebb...vagy egy ideig csak nézz át rajta...Hagy érezze, hogy milyen mocskos dolog amit tett. De szerintem erről szól a házasság (mármint nem a megcsalásról)...arról, hogy jóban - rosszban. viszont mikor már te is úgy érzed...próbálj megbocsátani. Eddig volt sok-sok jó....házasság...baba....most beütött a krakk. Most derül ki, hogy valójában mennyire szeretitek egymást...és együtt mindennel megbirkóztok-e.


Nagyon sok erőt kívánok neked!

2010. júl. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
14:02 olyan szépen fogalmaztál, hogy még a hideg is kirázott. Köszönöm a reakciókat mindenkinek, tényleg öntöttetek belém egy kis lelket.
2010. júl. 26. 14:27
 14/16 anonim ***** válasza:
Gondold át , hogy mit hozna a válásotok az életetekbe a gyerek életébe stb.Írd le magadnak a férjed jó és rossz tulajdonságait.Vesd össze az érzéseiddel, ezután döntsél.
2010. júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Csak a magam példájából tudok írni. Velem is megtörtént. Megbocsátottam és nem változott meg a dolog. Senki sem változik meg soha. Szültem neki még egy gyereket és most egyedül nevelem mindkettőt... A kisebbik még csecsemő :(

Nagyon jól gondold meg!!!

2010. júl. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szia!Engem 7 év együttélés és 5 év házasság után csalt meg a férjem, én ahogy megtudtam rögtön kidobtam, itt maradtam egy akkor 14 hónapos kislánnyal.Nagyon nehéz és még a mai napig is vannak olyan napjaim,(7 hónapja vagyunk külön), úgy érzem hogy nagyon hiányzik, és megbocsájtanék neki, de tudom hogy mindennap a fejéhez vágnám, és a kicsit nem akarom kitenni ennek.Nagyon nehéz lehet neked is, gondolom nincs nap hogy ne jutna eszedbe.Nem vagyunk egyformák, mindenki másképp reagálja le az ilyen dolgot, de hidd el, hogy kutyából nem lesz szalonna.Aki egyszer megteszi az megteszi többször is.És ennél megalázóbb dolog nem kell egy nőnek szerintem.

De dönts bárhogy sok sikert kívánok hozzá!

2010. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!