Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? 6 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 6 éve vagyunk együtt a párommal, ebből 3és fél éve vagyunk házasok. Van egy 6hós lányunk.

Figyelt kérdés
3 napja tudtam meg, hogy 2éve hónapokig csalt egy másik nővel. Már más az életünk, sok minden változott azóta, de nagyon szemét amit tett és nagyon fáj.
2010. júl. 26. 12:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mióta más? Amióta kiderült hogy megcsalt vagy amikor csalt akkor voltatok rossz passzban?

Ezt neked kell eldönteni. Meg tudsz e bocsájtani vagy sem. Mindenesetre készülj fel hogy nem ez volt az első és az utolsó eset. Aki csapodár az az is marad. Az első adódó probléma esetén majd máshoz fut.

2010. júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hogy derül ki az ilyesmi ennyi idő után? Tényleg érdekelne.
2010. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: Úgy értem, hogy már az elmúlt 2évben más lett az életünk. Elköltöztünk, született egy babánk, a megcsalás még ezek előtt történt.


Második válaszolónak: Véletlenül bejelentkezve hagyta a gmail fiókját és én beleolvastam(nem kellett volna) és volt 2 email még 2008-ból ami a másik nőnek szólt.

2010. júl. 26. 12:41
 4/16 anonim ***** válasza:

Rettenetes érzés lehet az a tudat, hogy a párod mást 'szeretgetett' egy ideig, még ha két évvel ezelőtt is történt. Csalódott vagy, s gondolom dühös is. Elő időszakban rettenetesen fogod magad érezni, düh, indulat fog majd körbevenni, aztán a tagadás, majd a belenyugvás. Megbocsátani meg lehet, de soha az életben nem fogod elfejteni. Gondold át mit szeretnél, hogyan akarod tovább. Miután jól átgondoltad vedd elő a leghidegebb, legracionálisabb oldalad és beszéld meg a pároddal. Nem kell szégyellni azt hogy beleolvastál a gmail-be.

Erőt kívánok neked, hogy tudj ezen a problémán felemelkedni. 30/n

2010. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha tényleg nem tesz ilyesmit soha többé, akkor sem fogsz tudni teljesen megbocsátani, maximum elfojtani valamennyire ezt az érzést, de örökké ott fog motoszkálni a dolog az agyadban, hogy egyszer már megtörtént. És ezzel a gondolattal a fejedben valószinűleg Te is könnyebben meg fogsz tenni hasonló lépéseket, ha adódik. Az pedig nem vezet jóra. De mivel régebben történt, én a helyedben mégis megpróbálnám együtt folytatni, valahogy együtt élni ezzel a dologgal, a gyermek érdekében. Kisgyermekkel újrakezdeni mindent nagyon nehéz. De mindenesetre nyitott szemmel járnék, nagyon óvatos lennék.
2010. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyébként már tudja, hogy tudom, most várja a döntésemet.
2010. júl. 26. 12:59
 7/16 anonim ***** válasza:

És be is vallotta? Rákérdeztél?


Az a baj, hogy ha ezek után együtt is maradsz a férjeddel, már nem lesz ugyanaz mint előtte. Ha már öt percet késik a munkából, azon fogsz idegeskedni, hogy vajon kinél járhat :(

2010. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Bevallotta. Azt mondta, hogy "lázadás" volt az elkötelezettség ellen, nem volt érzelmi alapja, és nem volt más ilyen eset. Én is azt hittem, hogy ez csak mással történhet meg...
2010. júl. 26. 13:04
 9/16 anonim ***** válasza:

13:04 Már írtam neked. Az a gond, hogy az emberek nem hiszik el, hogy velük is megtörténhet az ami mással. Soha nem lehet tudni mit hoz a következő perc.

Ha meg tudsz neki bocsátani, akkor nem lehet gond. Gondoljátok át mi az ami összetart titeket, mi az amit együtt el szeretnétek érni. Milyen jövőt szeretnél magadnak, hogyan szeretnéd magad látni pl, 20 év múlva.

Szorítok Neked! :)

2010. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
12:48 vagyok a 13:04-re reagáltam. Előző vagyok, de nem írtam ki ezt a mondatot, csupán gondolati szinten fogalmazódott meg bennem.
2010. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!