Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Párommal tizenkét éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal tizenkét éve vagyunk együtt. Van egy 11 hónapos fiunk. Megunta az együtt létet?

Figyelt kérdés
A párom mostanában mintha menekülne otthonról. Mikor kérdezem rögtön támad. Ma is elment, és mikor probáltam beszélni vele, megkérdezte hogy költözöm e. nagy neki a felelősség? Vagy ránk unt egyszerűen?
2010. jan. 29. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom, Te vagy az anyuka.

A pasik ilyenkor háttérbe szorítva érzik magukat, hiszen a gyermek minden percünket igényli. Ha rendes, gondoskodik rólatok, ne izgulj, próbálj rá jobban figyelni, mint régen,,

2010. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Talán csak az a baj,hogy te CSAK a gyerekkel foglalkozol,mint a mai anyukák többsége.Ha sír,azonnal felveszed,és dajkálgatod,így a pici hisztis lett.Ha még éjjel is állandóan sír,akkor a párodnak nincs a pihenésre lehetősége,és te sem törődsz vele annyit,amennnyit egy férjjel kellene.A gyerek nem lehet fontosabb,mint a párod és a házasságod.Nidketten egyformán fontosak!

Ha ez a gond,akkor sürgősen változtass rajta.Ha még más is ,akkor megkell beszélni és megoldani a gondokat.A picinek mindkét szülőjére szüksége van.

Nem kell mindig a férjet hibáztatni,csak ma ez a divat.A nők mindig csak ártatlan bárányok.

Egy három gyerekes anyuka.

2010. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Ugyan nem a kérdésedre válaszolok, de az élethelyzetünk ugyanaz, csak mi 8 éve vagyunk együtt és 11 hónapos lányunk van. :)


Aztán rájöttem szép lassan, hogy hagyom egy kicsit magára, had csináljon amit akar, menjen nyugodtan, anélkül hogy óránként hívogatnám. Egyszerűen meg kell szokniuk ezt az új helyzetet, ami nem rossz, hanem MÁS mint ami 11 évig volt. A lényeg, hogy ne hanyagold el őt, mert arra is rájöttem, hogy nekünk kell összetartani a családot. Az én párom például magától tuti nem találna ki progit, vagy nem mondaná, hogy vigyük el anyuhoz egy kicsit a kölköt és csináljunk vmit kettesben. Ne szekáld, mert akkort még jobban fog menekülni. A kommunikáció nagyon fontos. Tudd mit szeretne és tudja ő is te mit szeretnél.

2010. jan. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben mint a férjed. Próbálj jobban figyelni rá mint férfira és minden rendeződik.
2010. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. A héten egy nap csak az övé ezután.Én meg ujra próbálok a "csábos kis bébi" lenni,akit megismert anno.
2010. jan. 31. 16:31
 6/7 anonim válasza:
Ha szeret akkor aszeret,ha nem szeret akkor lépj ki vagy beszálj vele. A kapcsolatok lényege az ŐSZINTESÉG!
2010. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 11 hós babával csinálhatsz már szabad estét akár úgy hogy csak ketten van nagymama aki tud rá vigyázni egy estére. Ha meg van a szabad este akkor hajrá fini vacsi közöd fürdés szexis fehérnemű hitesd el vele hogy csak ő van most és nem számit semmi csak az hogy ti ketten újra egymásra találjatok. Kényeztesd és hidd el minden rendbe jön. Azért írj hogy mi lett! Sok sikert.
2010. febr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!