Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után egy 2 éves gyerekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után egy 2 éves gyerekkel hogyan tovább?

Figyelt kérdés

6 hónapja mentünk szét,de már sokadjára viszont most végleg.Ad havi 20et a gyerekre,de mivel még 2 hónapig gyeden vagyok a pénzem nem sok és nem is jövök ki belőle.Igy ha "tud" segit,amiért szinte könyörögnöm kell .Eltűröm hogy megalázzon, hogy kihasználjon,enegedem hogy elvigye a gyereket(akit viszont imád) hogy hátha segit túljutni a gödrön, de nem.Szinte hozzámvágja a pénzt ha ad,de azt nem magamra hanem a gyerekre és a rezsire költöm.Nem tudom feldolgozni ezt a megaláztatást,mintha csak én akartam volna gyereket:(

Mint ahogy azt sem hogy valaha szerettük egymást és most valamiért gyűlöl,legszivesebben elmennék egy dokihoz de sajna arra sincs pénzem.Hogy birjam ki még ezt a kis időt amig vissza megyek dolgozni?Beszélni nem lehet vele egyáltalán mert nagyon könnyen begurul az üvöltözést meg már nem viselem el.És hogyan juthatnék azon túl hogy ő a haverjainak él,és szórja a pénzét én meg egy hétre osztok be 1000ftot?Tudom hogy nincs hozzá közöm ez a magánügye,viszont én lettem itthagyva egy gyerekkel és 80eftal.


2010. júl. 23. 03:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem is kétéves a gyerek és szeptemberbe megy bölcsibe, nekem anyu a nagy segítségem, hozzá menekültem, szeptember már szinte egy hónap, összeszorított foggal, mert utána teljesen más lesz, én ebbe bízok nagyon, utána talán anyagilag és érzelmileg is könnyebb lesz, mivel egy dolgozó nőt nehezebb megalázni,mint egy gyeden lévő anyukát...hasonló érzéseim vannak nekem is, h miért csak egy anyának kell felnőttként viselkednie, az említett úriembereknek elég ha beleélnek a nagyvilágba. Kitartás!!!!
2010. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!