Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nekem most válnak el a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem most válnak el a szüleim. (? ) :/

Figyelt kérdés

Szval nekem most válnak... és nagyon nagy tragédiákon mentem keresztül...

anyáék verekedtek minden nap kiabáltak... és velem is csúnyán beszéltek..

és az volt a legnehezebb hogy választanom kelett hogy melyiküket szeretem jobban és hogy kivel maradok. pesze anyukámat választottam, lány vagyok, mmeg közelebb is áll hozzám, de így apa mit érezhet??:S

jah és februárba mondták el hogy elválnak, és nekem közben tanulom is kelett... szerencsére kitünő lettem... külön meglettem dicsérve de ez nem számit..

azota nagyon nagyon érzékeny vagyok miota februárban kimondták, szinte minden nap sirok. mit tegyek?

szoval az érdekelni, hogy akinek a szülei még válnak, min megy keresztül és tanácsok hog ne legyek ennyire letörve :/

Jah és attol félek, hogyha valami rosszat csinálok ,pl elmegyek egy buliba , apa elperel anyától :S

14/L


2010. júl. 20. 23:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is elváltam 2x, és az én szüleim is elváltak, ne fogd fel tragédiaként, hiszen éppen azért teszik, hogy mindenki jobban érezhesse magát. Később te is érezni fogod, néha az embernek milyen nehéz uralkodnia magán, mikor dühös, bocsájtsd meg nekik és örülj, hogy nem fogják tovább kínozni egymást, hanem végre boldogok lesznek és ezáltal te is. A sors mindig elrendez mindent, te csak készülj a saját életedre, légy jó és becsületes, őszinte mindig, akkor mindenki szeretni fog. Ez az elperlés dolog nem olyan egyszerű, emiatt se aggódj, nem fog menni apudnak. De azért nagyon rosszat ne csinálj:))
2010. júl. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!