Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nekem most válnak el a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem most válnak el a szüleim. (? ) :/

Figyelt kérdés

Szval nekem most válnak... és nagyon nagy tragédiákon mentem keresztül...

anyáék verekedtek minden nap kiabáltak... és velem is csúnyán beszéltek..

és az volt a legnehezebb hogy választanom kelett hogy melyiküket szeretem jobban és hogy kivel maradok. pesze anyukámat választottam, lány vagyok, mmeg közelebb is áll hozzám, de így apa mit érezhet??:S

jah és februárba mondták el hogy elválnak, és nekem közben tanulom is kelett... szerencsére kitünő lettem... külön meglettem dicsérve de ez nem számit..

azota nagyon nagyon érzékeny vagyok miota februárban kimondták, szinte minden nap sirok. mit tegyek?

szoval az érdekelni, hogy akinek a szülei még válnak, min megy keresztül és tanácsok hog ne legyek ennyire letörve :/

Jah és attol félek, hogyha valami rosszat csinálok ,pl elmegyek egy buliba , apa elperel anyától :S

14/L


2010. júl. 20. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Jajj ne félj :( Oldd meg a dolgot egyszerűen, mindkettejüknél légy egyszerre, szóval ne ritkán látogasd apukádat, hanem sűrűn, hetente 2-3-szor. Elvált szülők gyerekei ugyanígy csinálják és bár náluk is szörnyű volt minden, így sikerült mégis fenntartani a családot, neked is ezt ajánlom. Kitartást!
2010. júl. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

én a te helyedben egyiket sem szeretném, mert még ennyire sem hajlandók, hogy a lányuk érdekében együtt maradjanak.


Azt kell választanod, amelyik gazdagabb, csak magaddal tolsz ki a későbbiekben finanszírozás terén, ha nem eszerint döntesz elsődlegesen.


nekem sem volt más választásom, apámmal kellett maradnom, mert anyám nem tudott volna engem eltartani minimálbérből. Dehát ez van!

2010. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, neked most válnak el a szüleid.
2010. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
először is nyugodj meg mert nem lesz semmi baj sokan túlélték már és úgy veszem észre azért szüleid szeretnek téged attól hogy csúnyán is beszéltek veled. menj el bulizni de ha félsz kérj engedélyt apukádtól is bár nem hiszem hogy ezért elperelhetne
2010. júl. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
melyikük a gazdagabb. pff te aztán igazán hasznos választ adtál kicsit sem vagy anyagias
2010. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem karácsonykor váltak. ez volt a meglepi a fa alá ;) pár napig megviselt, de mivel azóta látom hogy ez kb annyi változást eredményez hogy bár apám külön albérletbe költözött anyám folyton felrángatja hozzánk, és ha apával közös programot szerveznénk, anyámnak feltétlenül oda kell kotnyeleskednie. tudom hogy ennek örülni kéne mert hogy nem veszekednek, de én úgy vagyok vele, hogy ha már külön, akkor legyen az tényleg külön. most meg együtt megyünk majd nyaralni. de azért a fél családnak hazudnom kell ha kérdezik "mit csinál apa?" (hát honnét tudjam?) mert anyám arra nem volt képes hogy elmondja nekik. idegesítő színjáték lett az élet :/
2010. júl. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Írtam privátot, ha gondolod vegyél fel msnre, nekem is voltak jó dolgaim, lehet hogy tudok segíteni
2010. júl. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, mint a masodik.

En a hetvegeket altalaban apukammal toltom, meg hetkoznap is vagyok vele azert, es igy tokjo:)

2010. júl. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Eh, ugy ertem, ugyanaz, mint az elozo. Szoval engem is felvehetsz msn-re, ha gondolod:D
2010. júl. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

23:41-es. Nálunk is ez volt egy darabig, nem rég maradt abba.

Ez is mekkora marhaság, hogy a gyereket teszik ki annak, hogy válaszon. Tőlem is jópárszor megkérdezték anno, hogy kit szeretek jobban, természetesen mindig azt mondtam, hogy ugyanúgy, így ők döntöttek (8 éves voltam, anyánál maradtam). Mivel nekik jó volt a viszonyuk meg máig is jó, apa akkor visz, amikor akar. Remélem nálad is hasonlóan jó (lesz) a helyzet. Esetleg mondd meg a szüleidnek, hogy ha nem akarnak neked fájdalmat okozni, illetve még nagyobb fájdalmat, akkor a te érdekeidet helyezzék előtérbe. Mert ugye mai világba nem mindig a gyerek az első. Egyébként én is sokat sírtam akkoriban, de hidd el, nem éri meg. Élvezd inkább az életet és ne legyél szomorú.:)

2010. júl. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!