Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj ha valakinek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha valakinek az anyukája testesíti meg a társas kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nyilván nem párkapcsolatra gondolok hanem hogy ne legyek egyedül. Tehát kapcsolatra nem vagyok alkalmas és nők sem akarnak ezért anyukámnak élek ő testesíti meg azt hogy nem vagyok egyedül, tehát van kihez szólnom, van kivel megbeszélni a dolgokat.

Tudom előbb meghal de addig is ő lesz a "társam"


2019. júl. 19. 07:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nyilván semmi szexuális dolog nincs benne
2019. júl. 19. 07:45
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki úgy éli az életét, ahogy jól esik, én nem ítéllek el emiatt.


Egy életünk van, ha téged ez boldoggá tesz, legyen így. :)

2019. júl. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senkit nem izgat a magánéleted. De tény hogy az emberek alapvetően a koruk béli társaságot részesítik előnyben és tinédzser kor körül elkezdenek leszakadni a szülőkről. Ha te boldog vagy így hát élvezd de ettől függetlenül még te vagy a kisebbség és így a többség nem igazán érti miért jó ez neked. Attól hogy a lányok nem foglalkoznak veled még lehetnének barátaid akik kielégítik a társas igényeid. A legtöbben legalábbis így oldjuk meg ha épp nincs párunk.

De ismétlem amíg neked nem baj hogy így élsz addig nincs probléma. Viszont az kérdéseket vet föl hogy ha neked jó így miért írtál ki kérdést róla? Az itteni kérdések zöme önigazolást keres akinek pedig önigazolás kell az valójában bizonytalan és nem boldog.

2019. júl. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
3as. Talán megkérdezték munkahelyén párszor miért nincs nője és ezen elgondolkodott.
2019. júl. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4. Pontosan..
2019. júl. 19. 08:29
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, nem írtál kort és nemet.


Szülő vagyok és van egy fiam akivel nagyon kötődünk egymáshoz, kamaszkorától egyedül neveltem.DE: sosem tudom betölteni és nem is szeretném az életében a barát/pár szerepét.


Persze, mindenről tudunk beszélni, véleményem is van, de bizonyos kérdéseket természetesen nem úgy látok mint a hasonló korú társai.


A szoros kapcsolat természetes, de nem kell hogy kizárja a többi társas kapcsolatodat, a Te írásodból pedig úgy tűnik ki mintha nem is keresnéd más emberek társaságát.


Keresd, ismerkedj, barátkozz, és legyen párkapcsolatod. Menj szórakozni, kirándulni, bulizni, legyél szerelmes, és esetleg csalódott. Amiről minden esetben beszélhetsz az anyukáddal, de megélni együtt nem tudjátok.

2019. júl. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő téged fog akarni, és ezért azt fogja elvárni hogy neked is ő legyen az első, ne az anyukád.

Te akarnál 2. lenni, annak akibe szerelmes vagy?

2019. júl. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, abszolút nem kéne, hogy ez probléma legyen másoknak, ne foglalkozz vele. Egyetlen egy dolog fontos: hogy ez anyukádnak is jó-e, ő is ezt akarja-e. Ha ő sem szeretne szexuális jellegű partnert az életébe egyáltalán, akkor miért ne alkothatnátok egy békés anya-fia társulást.

Figyelj, akik igazán kárt okoznak, azok azok a férfiak, akik nem szakadnak le az anyukájukról, de azért kell nekik a szex, és hát azt az egyet anyu nem tudja megadni. Így hát van nekik egy "párkapcsolatuk", de mindig szaladgálnak vissza az anyukájukhoz, tönkretéve ezzel azt, akinek azt hazudták, hogy teljesértékű párkapcsolatot akarnak vele. Számtalan ilyen van. Én kifejezetten becsüllek érte, amiért a tiszta megoldást választod.

2019. júl. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Oké, Norman Bates....
2019. júl. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekünk mindegy!


De ha meghal a tetemét ne tartsd meg a padláson.

2019. júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!