Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves fiukak miért ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiukak miért ha lefekszenek 30,40 éves nőkkel, kapcsolatot miért nem akarnak tőlük?

Figyelt kérdés

Gondolom vonzodnak hozzajuk azért fekszenek le,másképp nem menne.Vagy rajtuk van a ...es ahoz akasztanak le gyorsan egy nőt?


Azért nem akarnak tőlük kapcsolatot mert félnek h kioregszenek melloluk? Vagy azért mert azok mar nem akarnak nekik gyereket vállalni?


2019. júl. 14. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Akartam, volt, szerettem őszintén, megcsalt --> kidobtam mint macskát....
2019. júl. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
# 1 Ezért frusztrált lettél és kihasználod a lányokat, mert belül még mindig fáj és ezt kivetíted más nőkre?
2019. júl. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Nem, ezután volt egy barátnőm pár hónapig, akivel tőlem szokatlanul jóindulatú módon szakítottam, hogy ne sérüljön, mivel nem tudtam megadni érzelmileg amit akart(csak anyagilag).


Na most meglepődtél?

2019. júl. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem véletlenül nem ismerkedek 20-onéves fiúkkal 30-as nőként...
2019. júl. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24 évesen egy 30 éves nővel még eltudom a családot képzelni de egy idősebbel mondjuk egy 40évessel már nem,pár évig elszórakoznék vele de ennyi!
2019. júl. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!