Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor nyílt lapokkal játszom és megmondom, hogy kapcsolatot szeretnék, akkor a nő kihátrál, viszont amikor úgy kommunikálok, hogy nem ismerkedni szeretnék, akkor viszont belemennek?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem..

Miért kell így csinálni? De tényleg?

Agyrém... :D



#hazugság #nő #kapcsolat #miért kell hazudni?
2019. júl. 17. 17:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Amikor azt a látszatot keltem, hogy igazából nem akarom, de közben meg igen, az miért jó?

Vagy az a baj, hogy amikor kimondom, hogy akarom őt, akkor a nő azért nem akarja mert úgy tűnne, mintha nem ő alakította volna úgy, hogy összejöjjünk? :D

Eskü, mint az óvodában...

2019. júl. 17. 17:12
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Azért, mert ha azt mondod, kapcsolatot akarsz, az olyan nyomulósan hangzik. Belekényszeríted egy olyan szerepbe, amiről neki még fogalma sincs, hogy akarja-e.

Én is azonnali menekülőre fognám, ha ismerkedés helyett azt közölné valaki, hogy kapcsolatot akar velem.

Egyrészt rohadt komolytalan, másrészt olyan, mintha átakarnád ugrani az ismerkedést, és azonnal dugni.

2019. júl. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

3-as véleményét osztom! Hozzátenném, ha idejekorán kijelented, hogy komoly kapcsolatot akarsz, a nő azt hiszi, hogy neked bárki jó, csak végre komoly legyen. Ergo azt sugallod, hogy türelmetlen vagy, neked azonnal kell EGY komoly nő, és tulajdonképpen nem is ő az konkrétan, aki érdekel, hanem EGY komoly kapcsolat. Ez olyan "gyere kenyér megeszlek, ha nem jössz, leteszlek. Érted?

Hidd el, tudom milyen női szemmel így látni ilyen pasit, sok ilyennel találkoztam már.

2019. júl. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 he84 ***** válasza:
77%
Teljesen igaza van a 3-as válaszolónak. Én se örülnék neki, ha egy férfi azzal kezdené, hogy ő komoly pátkapcsolatot szeretne. Az még oké, hogy a jövőben szeretne valamikor valakivel, de ezt ne vetítse azokra a nőkre, akiket szinte még nem is ismer. Hisz nem tudni előre mi lesz, hogyan lesz és előbb jobb ismerkedni őszintén, nem a komoly párkapcsolatot várni. Ha úgy alakul a viszony hosszabb idő után a nő részéről is, akkor lehet. Ám még ha a férfi is akar komoly párkapcsolatot, nem biztos hogy azzal a nővel később is akarna, meggondolhatja magát bármilyen okból. Így ezért a komoly párkapcsolatot legtöbbször nem jó előre eldönteni és elvárni, főleg nem így indítani az elején. Majd ha van szimpátia, meg egyéb, meg jobban ismerés, akkor idővel esetleg.
2019. júl. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

Sokan írjátok, hogy az a baj, hogy "nem ő kell, hanem egy komoly kapcsolat." De amúgy sztem nem ezért hátrál ki a nő.

Velem legalábbis az volt, hogy volt egy lány, akivel egyetemen már vagy féléve ismertük egymást és én eleinte nem akartam tőle semmit és addig ő nyomult rám, és mondtam is neki hogy nem akarok komoly kapcsolatot senkivel, de aztán a hosszú idő alatt hogy megismertem végül belészerettem és annak ellenére, hogy egyáltalán nem vágytam komoly kapcsolatra, vele mégis azt akartam. Na és amikor ez kiderült, akkor kihátrált, pedig pontosan tudta, hogy én ŐT akarom, nem pedig csak Egy komoly kapcsolatot, mivel ismert annyira ,hogy tudja, hogy én mindig tartottam az elköteleződéstől.

2019. júl. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Annyit hozzátennék, hogy nem így szoktam kezdeni ismerkedni, de pár sikeres beszélgetés vagy mondjuk egy jó randi után általában mondom és ezzel kb mindig vége is volt.. idő kellett amíg rájöttem, hogy ezért.


4-es! Ezt vagy ehhez hasonlót már több nőtől is olvastam, de számomra iszonyatosan taszító, hogy sokan ennyire leértékelik saját magukat és, hogy ennyire nincsen önbizalmuk..

Mert végsósoron ezt azt jelenti, hogy saját magát nem tartja elég jónak.. képtelen elhinni, hogy ő lehet annyira meggyőző, hogy egyből őt akarjam.

Pedig, van ilyen lány akivel kapcsolatban érzi az ember, már két-három találkozó után is, hogy ő kell.

2019. júl. 17. 18:50
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Köszönd a sok hülye reklámnak és a benne lévő a "tökéletes" nőképnek, ami szépen leépíti sok-sok lány önbizalmát. Az egész 'szépségipar' a lányok önbizalomhiányából él.
2019. júl. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
8, nem-nem! Csak a bizonytalan lányokat lehet bepalizni. És a kognitív disszonancia nem csak a reklámok eszköze, sok esetben sajnos a szülők is indokolatlanul félelmet keltenek a gyermek nevelése során annak külsőjével kapcsolatban.
2019. júl. 17. 18:58
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
#4: Ha én azt mondom, komolyan gondolom, és komoly kapcsolatot akarok, az azt jelenti, hogy nem hülyíteni akarom, nem csak megdugni akarom, hanem jobban megismerni, és ha úgy van, akkor bármi lehet belőle. Nem tudom, ettől miért ijed meg bárki is. Ebből nem arra kellene következtetni, hogy másnap feleségül veszem. Persze felfogás kérdése.
2019. júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#5 Amúgy a lány is komoly kapcsolat céljából nyomult rád vagy mi? Ez a leírásból nem derült ki.. na meg lehet, hogy az idō alatt, amíg te nem akartál semmit, bepasizott mással, így már nem érdekes neki.


Úgy gondolom, hogy egy adott korban sok nōvel és férfival nem lehet sehogysem erōltetni a komoly kapcsolatot. Egyszerūen nem vonz ez sok embert teljesen érthetō módon. Fōleg amikor más csajok s pasik is kilátásban vannak, akikkel szórakozna, akkor mi a frászért akarna elkötelezōdni veled? Ezen semmi meglepō nincs szerintem. Amúgy hány évesek vagytok úgy mellékesen?

2019. júl. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!