Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen az a nő, akitől a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a nő, akitől a férfiak gyereket akarnak?

Figyelt kérdés
Külső és belső egyaránt érdekel!
2019. júl. 12. 15:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle. Elég megnézni, kik járnak terhesgondozásra vagy szülőire.
2019. júl. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Most konkrétan azokra a nőkre lennék kíváncsi, akiktől maguk a férfiak akarnak gyereket, és nem befolyás vagy nyomás hatására ejtik teherbe a párjukat.
2019. júl. 12. 15:51
 3/16 anonim ***** válasza:
18%
Számomra ilyen nem létezik. Vagyis nagyon durván bele kell zúgnom, hogy rávezessen a gyerektémára. Látnom kell, hogy jó anya lesz, és jó feleség. Van jövöképünk. De ez is törékeny, mert szülés utàn a nõk többsége megváltozik. Én pedig nem szeretném végigszenvedni a felnõttkoromat egy rossz családban.
2019. júl. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
Olyan nő nincsen a világegyetemben, mivel nem akarok gyereket.
2019. júl. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Nincs ilyen.
2019. júl. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

Én a következőket tapasztaltam:

1, leggyakoribb pont abban az életszakaszban jöttök össze amikor már mindenki családot tervez.szóval ilyenkor már elég nagy esélyed van rá,hogy a férfi akarjon gyereket pl 27-40 éves (gyerektelen) és te is már abban az élethelyzetben vagy,nem csak ő.

am ez konrkétan minden ismerősömre igaz,előtte hiába voltak harmónikus kapcsolataik pl tiniként vagy friss 20-as. Amint elérték azt a kort az éppen aktuális nővel családot is alapítottak.

2, véletelnül besikerül és anyagilag jól áll a pasi,így arra voksol,hogy tartások meg.

3, valami gyönyörű nőt szedett össze,akit ezzel akar bebiztosítani (ez inkább celbeknél,sztároknál,gazadoknál, fiatal-idős párnál)

2019. júl. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindnek más. Nem gondoltad volna, mi?
2019. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

#2: Te ezt látod, hogy minden férfi csak dugni akar, csak egy önfenntartó rendszer a pénisz körül, és nem alkalmas arra, hogy tovább adja a génjeit? Senki nem akar se gyereket, se komoly kapcsolatot?

Kellemetlen. Viszont ennek tükrében érthető, hogy miért nem találnak senkit, és miért van ennyi nő, aki egyszerre több pasival kavar.

2019. júl. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

Megfordítom: mindig is nagy családot akartam, 4-5 gyerekkel. Mindezt fiatalon, mert 30 után már nem akartam szülni, nekem is fiatal anyukám van, én sem akartam másként. Alapból olyan férfit kerestem, aki hasonló jövőképpel rendelkezik, hiszen mit kezdjek én a nagycsaládos álmaimmal egy “max 1 gyerek, ha nagyon akarod” típusú emberrel. Mikor már együtt voltunk A férfival, igazából nem volt min gondolkozni. Összeházasodtunk és jöhettek a gyerekek. Tudtam, hogy csodás apuka lesz abból, ahogyan velem viselkedett, gondoskodó, segítőkész, tiszta szívű, kedves ember. És valóban fantasztikus édesapja a lányainknak, számomra pedig álomférj.

Hasonlókat írna ő is szerintem, neki is a közös jövőkép volt a fontos és a személyiségem, ami igencsak gyermekcentrikus.

2019. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

A fogatlan cigánytól el lehet menni a Nobel díjas fizikusnőig. Lásd Marie Curie gyerekei Irène Joliot-Curie, és Ève Curie.


Már bocs de ez elég ostoba kérdés volt.

2019. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!