Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet azokat a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azokat a nőket felismerni, akik csak gyereket akarnak, de férjet nem?

Figyelt kérdés

Sajnos léteznek ilyenek, akik mihelyst megkapták a gyereket a férfitől, elhagyják. Én nyilván nem akarok ilyet kifogni.

A kérdés adott.



2019. márc. 30. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Hát ilyenen kevesen gondolkodnak.....
2019. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Önszántából kevés nő választja az egyedülálló anyaságot, mert az szívás. De ha a férfi balhét csap, hogy vetesse el a gyereket akkor viszont sokan megtartják,mert ha már terhes, nem képes elvetetni.

Amúgy van egy tippem: ismerd meg a személyt akivel randizol és ne csinálj gyereket, csak komoly párkapcsolatba. Szívesen.

2019. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A bal lapockajuk aljara szoktak tetovalni
2019. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy #2 mondja, általában senki nem úgy áll hozzá, hogy csak felcsináltatja magát, aztán válik. Azért hallasz sok gyerekvállalás utáni válásról, mert gyakran ott derül ki, mikor a nő kiszolgáltatott a kisgyerekkel, hogy a férjének bántalmazó hajlamai vannak vagy csak szarik a családja igényeire. Addig nem voltak feltűnőek az ilyen tulajdonságai, mert mondjuk a nő is rendes állásban dolgozott, és nem voltak nagy vitáik.
2019. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Onnan lehet felismerni őket, hogy oldalról nézve csak egy fülük van.
2019. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

A kérdés elég félrevezetően lett megfogalmazva, mert szerintem vannak egy páran, akik az esküvőhöz nem ragaszkodnak vagy egyenesen hülyeségnek tartják azt, viszont tartós párkapcsolatban élni és gyereket vállalni szeretnének.

Egyébként szerintem is az elhagyott (és emiatt megbántódott) férfiak gyártják ezeket a konteóak, a valóságban megvan a maga oka a válásnak. Ha feltételezzük, hogy tényleg léteznek ilyen nők, akkor sem gondolom, hogy több év együttlét alatt ne tűnne fel neked, hogy nem szeret a párod.

2019. márc. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Ridegek, és nem érzelmes típusok, számítóak. Ez sok helyzetben kiderülhet, pl ahogy viselkednek a bajban lévőkkel, mennyire tudnak együttérezni valakivel, mennyire számítóak, stb. Ha valaki képes lefeküdni valakivel többször is csak a gyerekért, pedig abszolút nem érdekli amúgy a férfi, ő biztos hogy vagy eleve érzéketlen, vagy totál részeg.
2019. márc. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha szőrös a talpa és román, akkor lehet, hogy el fog hagyni akár terhesen is. :D
2019. márc. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

Nekem volt egy barátnőm 27 éves akinek éppen nem volt pasija már pár hónapja és egy kávé mellett azt ecsetelte nekem,hogy most talált valami pasit és titok reméli,hogy terhes lesz,mert nagyon szeretne gyereket és ő szó nélkül lelépne a pasi mellől ,ha terhes lenne és egyedül nevelné. TRUEEE STORY :DD én meg csak hülledeztem,és dobáltam a kérdésekkel,de hova mennél ,hogy nevelnéd egyedül stb? Ő meg csak hajtotta,hogy nem érdekli neki kell gyerek ,mert am pont ekkoriban több ismerősünknek is született gyereke,házasság. AMúgy azóta jár egy jó pszichológushoz és fényéveket fejlődött a személyisége ,azóa van egy normális kapcsolata is.

Szerintem ismerd meg jól a csajt,beszélgess vele stb és azért ki lehet deríteni pl kérdezd meg iylen gyerek témáról,hogy akar e gyereket mikor ,hogy. stb.

2019. márc. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!