Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a fiatalok többsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a fiatalok többsége már csak interneten ismerkedik, előben ismerkedni már nem is szoktak a fiatalok?

Figyelt kérdés
2019. júl. 12. 13:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
52%

Mindennek megvan a maga előnye s hátránya. Nincs élő és nem élő ismerkedés. Inkább online és offline. Attól, hogy valaki online isnerkedik, nem feltétlenül bizonytalan.

Hiszen a bizonytalanság az az irásból is meglátszik.

Az online rendszer kiváló eszköz arra, hogy jobban tudsz 'válogatni' :)

2019. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
9, nekem is csak középsuliban jöttek a pasik :D sajnos a tartós és komoly kapcsolatom egy évvel érettségi után dobott...pedig azt hittem ő lesz a férjem...azóta meg konkrétan senki :D feljöttem Pestre és hahó minha egy szellem lennék xd most,hogy dolgozom vééégre egy kolléga felfigyelt rám,de fene tudja,hogy lesz a dolgból valami vagy sem...
2019. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

"Amúgy tényleg az az én érzésem is hogy középsuli alatt muszáj összeszedned valami 2-3 valóban tartós barátot"


És? Nagymamam legjobb baratnoi a gimis osztalytarsai, és nem tegnap volt.

2019. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

"Amúgy tényleg az az én érzésem is hogy középsuli alatt muszáj összeszedned valami 2-3 valóban tartós barátot"


És? Nagymamam legjobb baratnoi a gimis osztalytarsai, és ez nem tegnap volt.

2019. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy én nem szeretem az online ismerekedést! Én bevallom akárki írt rám online soha nem mertem velük találkozni. Nő vagyok amúgy. Két oka van. Az első az,hogy mivel nem élőben ismerem ezért lehet egy gyilkos,pszicho akárki. plusz a képeivel hazudhat. 2. szintén a képek de az én odlalamról,szerintem a képeimen gyönyörű vagyok,viszont élőben teljesen más a külsőm és rettegek,hogy meglát élőben és majd azt mondja,hogy photoshop meg ilyenek.holott semmi iylt nem használok,egyszerűen a képek máshogy adják vissza az arcom...Szóval én csak akkor megyek randira,ha élőben látom őt és ő is engem és úgy figyelünk fel egymásra.Vagy valahol látott és úgy keres meg közösségi oldalon.
2019. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom kit nevezel fiatalnak,én pont fiatalabb koromban mikor tanultam ,tanfolyamra jartam,nyelviskolába millió emberrel volt lehetőségem ismerkedni.

Most meg a kollégáim ugyanazok èvek óta, a barátnők nagyresze családos vagy messze él.....maradt a netes ismerkedés :)

Más élethelyzet miatt, nem azért mert én jobban szeretek neten...

2019. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

14-es:


Ha nem lennél funkcionális analfabéta, akkor értenéd hogy pont ezt írtam.


Bővebben, a kevésbé penge eszűek kedvéért:


Ha nem találsz középiskola alatt valóban közeli, szoros barátságokat, akkor nagyon kis eséllyel alakul ki később, és sokkal korlátozottabb számú lehetőséged lesz.


Nagymamád esete is engem igazol, mert ő is a volt középsulis barátaival maradt egy baráti társaság, és nem a random melóhelyeken szedett össze barátokat.


De azért próbálsz kötözködni.

2019. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom mennyire számítok fiatalnak a harminchoz közelítve és csak a saját nevemben nyilatkozhatok, de nem szoktam élőben ismerkedni. Nem lehet. Mindenki rohan valahova, megy valahova, dolga van, rossz kedvű vagy a telefonjában van a feje és senki nem kíváncsi senkire. Szórakozóhelyekre nem járok, mert utálom mind egy szálig. Sosem voltam képes felfogni, mit élveznek rajta az emberek. Amúgy ott most is sokan ismerkednek, csak értelmét nem látom. Biztos, hogy nem egy buliban szedek össze valakit, akivel lelkileg klappolunk.

Netes társkeresésnél meg az ember célirányosan mehet előre, hiszen eleve aki fent van társkeresőn, tudható, hogy társat keres, másként miért lenne ugye ott.

2019. júl. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
#17: a nagymamas és a kötözködő nem ugyanaz
2019. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Ja 😊

Miben kotozkodtem? Neked adtam igazat. Csak annyi felhangja lehetett, hogy ez régen is így volt, nem mai helyzet.

2019. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!