Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a fiatalok többsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a fiatalok többsége már csak interneten ismerkedik, előben ismerkedni már nem is szoktak a fiatalok?

Figyelt kérdés
2019. júl. 12. 13:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%

Én csak élőben ismerkedem.


18/L

2019. júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%

De szoktak élőben is. Főleg akiknek van önbizalma.

A fejletlen szocializációval rendelkezők inkább interneten ismerkednek. Interneten nem csak ők, de ők mindig interneten.

2019. júl. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
64%
Én ezt látom. Sajna eljutott odáig a társadalom, hogyha élőben akarsz ismerkedni, 👽-nak néznek. 31F
2019. júl. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
66%
3-as: A gyakon nekem csak egy négyzet jelenik meg. Mit írtál?
2019. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%

Van instád?


Nincs :o


Akkor hogy lélegzel? Mi a bizonyíték, hogy létezel?

2019. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy én is ezt látom.


De ne félj kérdező, fél órán belül idecsődül az összes önjelölt élet császára, és előadja a mesedélutánt arról, hogy ő már számolni se tudja hány pasija/barátnője volt már csak úgy véletlen találkozásból, akiket tömegközlekedésen, meg zebra előtt a pirosnál állva ismert meg...

2019. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
#4: UFO
2019. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
74%

Rám igaz,hogy ha ismerkedek, azt neten teszem, de csak a magam nevében nyilatkozhatok.


Lehet, én nem kapok kapva a lehetőségeken, de ma már se idő, se alkalom élőben ismerkedni, max. ha extrovertált vagy és kiterjedt a baráti köröd. Amúgy nem olyan könnyű.

2019. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy tényleg az az én érzésem is hogy középsuli alatt muszáj összeszedned valami 2-3 valóban tartós barátot, különben cseszheted. Talán melóhelyen lesz majd 1-2 jófej kollégád, de abból ritkán lesz tényleg barátság.


Én erről jól lecsúsztam, több középsulit kellett megjárnom, akik pedig az elsőből a barátaim lettek azok szétszóródtak (egyik Londonban, másik Edinburgh-ban, harmadik Izraelben, és csak egy srác maradt Budapesten)

2019. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szokott, de nem tud. Elég itt megnézni a kérdéseket, hogy milyen hajmeresztő butaságokat írnak.
2019. júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!