Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gátlásos férfitársak! Hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gátlásos férfitársak! Hogyha tudnátok, hogy egy nap van hátra az életetekből, akkor már meg mernétek szólítani nőket, vagy akkor már mindegy lenne, és emiatt nem?

Figyelt kérdés
Én ezt el sem tudom képzelni, illetve nagyon erős koncentrálás kellene hozzá, és emiatt nem tudok most választ adni rá. Ha valaki ezt el tudja képzelni, kérdés, hogy ilyenkor valaki kifordulna önmagából minden mindegy alapon, vagy pedig akkor sem menne oda nőkhöz, mert már túl kevés van hátra, és emiatt lenne mindegy. Van itt valaki, aki esetleg elgondolkodott már ezen?
2019. júl. 9. 23:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem, akkor 1 napért minek?
2019. júl. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#10 de
2019. júl. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én bejelentkeznék egy hivatásoshoz. Ha egy napom lenne hátra, akkor ennek szentelném. Komolyan. Jobb alternatívát nem látok.
2019. júl. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor már minden mindegy alapon, belcsapnék a lecsóba, elszórnék egy csomó lét, kipróbálnék mindent, amihez kedvem van.
2019. júl. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
19%

Én ha próbálnám is, és nemet mondana a nő, szétütném a fejét :D

jó kis revans lenne

mint ahogy kellett volna mindig amikor nemet mondtak, sok kimondatlan szó maradt bennem.


de egyébként mindegy, szexeltem már sokszor, egy jó nőnél csak a keret más.

inkább a családommal lennék.

2019. júl. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!