Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gátlásos férfitársak! Hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gátlásos férfitársak! Hogyha tudnátok, hogy egy nap van hátra az életetekből, akkor már meg mernétek szólítani nőket, vagy akkor már mindegy lenne, és emiatt nem?

Figyelt kérdés
Én ezt el sem tudom képzelni, illetve nagyon erős koncentrálás kellene hozzá, és emiatt nem tudok most választ adni rá. Ha valaki ezt el tudja képzelni, kérdés, hogy ilyenkor valaki kifordulna önmagából minden mindegy alapon, vagy pedig akkor sem menne oda nőkhöz, mert már túl kevés van hátra, és emiatt lenne mindegy. Van itt valaki, aki esetleg elgondolkodott már ezen?
2019. júl. 9. 23:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nap lenne hátra az életemből, akkor azt a családommal, kutyáimmal és macskáimmal tölteném.
2019. júl. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezt megértem.
2019. júl. 10. 00:02
 3/15 A kérdező kommentje:
Ha már képzelődünk, úgy gondoltam egyébként, hogy fizikailag, erőnlétileg rendben lennénk, tehát ne úgy képzeljük ezt el, mint valami gyógyíthatatlan betegséget, ahogyan az a valóságban szokott lenni.
2019. júl. 10. 00:04
 4/15 anonim ***** válasza:

Na most mert gátlások férfi vagyok az nem azt jelenti hogy nem merek a lányokkal beszélni.... -.- ha csak egy nap lenne az életemből nem fordulnék ki valószínűleg mivel nincs extrem megtakarításom tanuló vok szoval csóró! Nem tudnék olyan drasztikus dolgot csinálni csak amit alapból meg tudok csinálni! Szoval nekem még ez sem adatott meg 😆 de szerencsére nem mostanában lesz az utolso vacsorám 😅 (remelem 🧐)


Nincs fonok vagy diák aki zaklatna vagy ne mondanám ki amit gondolok

Lányokat alapból le merem szólítani... de ha szuz lennék nem dugnék meg fut fat! Csak azzal akarom csinálni akit tényleg szeretek és azzal sem egybol mivel GATLASOS VAGYOK! Szoval a szüzesség elvesztése kilőve 😏 bank rablás? Nem akarok mások életet veszélyeztettni főleg nem ártatlanokét!

Max a tescobol lopnek el egy drága piat azt az utolso órákban meg innám! Dorogzni cigizni nem akarok és nem is fogok!

Valszeg a legjobb kajat vennem meg! Csokikat édességeket

Mivel a szerelmem 9000 km-re él és azt sem tudja hogy létezel (valószínűleg..) igy vallani sem tudok😅🤣 habár ezt most csak ugy írtam a történet kedvéért 😂😆 max annyit tudnék csinálni hogy irok egy levelet és ügyvéddel szerződésbe foglalók hogy mikor meghalok vigye el neki mint a filmekben 😅


Na de most komolyan! Valószínűleg nem dolgoznék be miközben orgiat tartok... el rendezném az emberekkel a dolgaimat mármint akiket szeretek! Meg hogy milyen temetést akarok miert töltenem a maradék kis időmet ismeretlen lányokkal mikor a szereteimet egy hatalmas sokk fogja érni! És meg beszélni sem beszélgettünk egymással!

2019. júl. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
elmennék orvoshoz
2019. júl. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

4: ha meg mersz szólítani nőket, akkor rád nem vonatkozik a kérdés. A "kifordulást" azt nem úgy értettem, hogy rablás, ivás meg drogozás, hanem hogy hirtelen valaki átváltozik az ellenkezőjévé, és elkezd sok nőhöz odamenni. Amúgy mi ez, hogy 9 ezer km-re él a szerelmed? Vagy ez csak vicc volt?


5: oda minek mennél? Akkor már nem lenne mindegy, akármi is lenne az oka a halálodnak?

2019. júl. 10. 00:23
 7/15 anonim ***** válasza:

Igen egy nagy vicc azert is írtam oda 😂😅😬😏

De az hogy aki alapból sem a mer le szólítani egy csajt sem az akkor sem fogja tudni! Mert csak jobban ráfog gorcsolni

2019. júl. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Miért akarnál várni életed utolsó napjáig, hogy megszólíts egy nőt? Mire vársz? Az élet napjai úgy pörögnek el melletted, hogy észre sem veszed - életed végén minden elvesztegetett napot bánni fogsz! S mi van ha visszautasítanak? Semmi :) (azért bunkó ne legyél).

Jótanács: ne koncentrálj, épp' ellenkezőleg engedd el magad! Próbáld ki, hogy elmész egy nagy fesztiválra, kicsit iszol és mosolygósan megszólítasz minden nőt aki arra jár, hogy szia, ismerkedünk? Ha nem vagy quasimodó, akkor meg fogsz lepődni, de kellő kitartás után igen választ fogsz előbb-utóbb valakitől kapni. (ezt hívják sörétes puska módszernek - nem éppen érzelmi alapú, racionális ismerkedés de kezdetnek neked pont tökéletes lesz)

2019. júl. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#6 nem, mert még időben felismeri a betegséget, és nyerek vele sok napot :-)
2019. júl. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#8 Az ember általában nem tudja előre az utolsó napot, tehát várni sem tud addig. Fesztiválra nem járok, és nem iszok, ráadásul oda nem is egyedül mennek az emberek. Ha meg is merném tenni, nehéz lenne olyan nőt kiszúrni, aki egyedül van. De a kérdés nem erről szól. A koncentrálást arra értettem, hogy az ember megpróbálja elképzelni az utolsó napot.

Önmagam elengedése az soha sem ment, sőt pont az ellenkezője az igaz rám. Hogyha nekem ez az egész így menne, hogy hipp-hopp odamegyek valakihez, akkor eszembe sem jutna ilyen kérdést feltenni. Egyébként mindig nagy rejtély volt az a számomra, hogy hogyan tud valaki egy visszautasítást úgy kezelni, mintha mi sem történt volna.


#9 Nyilván nem erre gondoltam, mert a kérdés már kizárja ezt a lehetőséget.

2019. júl. 10. 05:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!