Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez a Tinderen?

Figyelt kérdés

Allitolag a nok tobbseget konnyeden meglehet kapni szexre a tarskeresok zomen, foleg a Tinderen. Hat en nagyon nem ezt tapasztalom. Az osszes no akivel beszéltem - 50 db kb. -, abszolut nem hajlando egyejszakasba belemenni, mindegyik komoly kapcsolatot keres. Felmerul bennem a kerdes, hogy velem lehet a baj vagy tenyleg ez a valosag es nincsenek mar alkalmira kaphato nok? Erdekesseg, hogy ismerkedtem egy lannyal, aki 3 honap hazassag utan elvalt es utana hirtelen felult a fhaszkorhintara es sorban dugatta magat mindenkivel a Tinderrol. Kicsit nehez elhinni ezeket a sztorikat, plane hogy amikor "ram kerult a sor", nalam mar a komoly kapcsolat hive lett, erdekes modon...



Ferfiak, ti is tapasztaltatok hasonlot?


28f


2019. júl. 9. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Én ott akadtam el, hogy matcheket kéne szerezni.
2019. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Egyetlen nő sem fogja azt mondani hogy benne van ONS-ben. Nem akar ribbbancnak tűnni.
2019. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Legtöbb nő még csak vissza sem ír. Max a nagyon kövérek és rondák XD
2019. júl. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Attól függ hogy kezdesz. Ha azzal insítasz hogy "csá.szex?", vagy "jaj de megfognám azt a kis kerek husis popód" akkor persze hogy inkább azt mondják hogy bocs de kapcsolatot keresek.

Hiába akarsz alkalmit, annak is megvan a maga módja, attól még ugyanúgy kell tudni bánni a nők lelkével. Es ugyanúgy férfias stílus kell, nem "15 éves kanos kis görcs vagyok és a legyet is röptében" stilus. Szexkapcsolatra is ferfit keresnek a nők.

Persze ez csak feltételezés hogy itt keresendő a probléma, nem kell ezért lepkntozni, csak egy őszinte női vélemény, tapasztalatok alapján:)

2019. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Rettentően buta kérdés incoming: Miért nem írod ki korrekten, hogy csak kalandozni szeretnél? :)

Találj ki valami frappáns körítést hozzá, hátha. :) Én is találkozom olyan homályos, de nagyon erotikus töltetű profilképekkel meg hozzávaló szöveggel, hogy alkalmit keresnek a hölgyek.


Amúgy nem tapasztaltam hasonlót, mert én komoly kapcsolat reményében vagyok fent ott IS. :)


De hajrá, drukk-drukk!


40F

2019. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem 3 év "pörgetés" után egyetlen nővel sem sikerült beszélgetnem sem. 2-3 matchem volt, azok sem írtak vissza semmit.
2019. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Nőként válaszolok. Volt életemben egy rövid időszak, amikor belementem szexkapcsolatokba is. Hamar rájöttem, hogy csak szexre válogathatok, akár modell külsejű férfiakat is megkaphatok, bármilyen korosztályból. (Társnak nem kellene ilyen pasi, inkább az átlagos férfiak között keresgélek.) De ha valakinek CSAK a teste kell, akkor az legyen hiperszuper test. Szóval bár nem vagyok pontozgatós, de ha csak szexről van szó, akkor biztos, hogy a 10/10-es pasik között válogatnék.

Plusz, ahogy fentebb írta valaki: a tiszteletkört mindenképpen meg kell futni ám, a "dugunk?"-ra nem ugranék.

(Most is fent vagyok Tinderen, de most kizárólag tartós kapcsolatot keresek, azt sem mindenáron.)

2019. júl. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, azért remélem, hogy a 10/10-es férfiak után STD-tesztet csináltattál. Egy kisebb összegben fogadni mernék, hogy a nők túlnyomó többsége pontosan ilyen elven működik, mint te, és ezek a férfiak potenciálisan száz- vagy akár ezerszámra dugják a nőket.

Az őszinteséged viszont dicséretre méltó, hiszen pont erről szól a "red pill" ideológia, vagy mi. A nők, amíg fiatalok, felülnek a "f**zkörhintára" (ez a hivatalos terminológia, na), aztán amikor érzik, hogy eljött az idő, keresnek egy nem annyira menő, de érzelmileg és anyagilag stabil társat.

2019. júl. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7:


Azert vitathatatlan, hogy egy ordas nagy k__va vagy.

2019. júl. 10. 11:43
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

# 8: Nem voltam fiatal. Válás után, negyvenhez közel voltam. Pont nem vágytam tartós kapcsolatra.


Kérdező: te keresel szexkapcsolatot, de aki belemegy (csak nem veled), azt lek..várzod? Akkor megvan a magyarázat, hogy miért nem jön össze! ;)

2019. júl. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!