Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka ennek a jelenségnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka ennek a jelenségnek Tinderen?

Figyelt kérdés

Három nap alatt lett 40 párom, ebből mindössze 5-en kezdeményeztek beszélgetést és egy kivételével mindegyikőjükkel rövid idön belül. Pedig kérdezek, érdeklődő vagyok, helyesen írok, önmagamat adom.

Hogyha én kezdeményezek beszélgetést akkor sem jobb a helyzet.

Mi lehet ennek az oka, mit tudnátok tanácsolni?


Megjegyzem, közel sem a 10/10-es férfiakat húztam/húzom jobbra.


23/N



2019. júl. 3. 00:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*véget ért rövid időn belül
2019. júl. 3. 00:22
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az az oka, hogy az emberek nagy része csak poénból meg unalomból használja a Tindert, nincs komoly ismerkedési szándék mögötte. Rengeteg a passzív felhasználó akik már nem is nagyon használják és nem írogatnak vissza. Hogyha normálisan szeretnél ismerkedni arra nem a Tinder lesz a te platformod. Én soha nem használtam de a környezetemben azt látom, hogy senki nem veszi komolyan és nem is használják társkeresésre. Néha van egy-két Tinder randijuk mert éppen unatkoznak de ennyi.
2019. júl. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az az oka, hogy a férfiak nagy része nem nézi, hogy kit húz jobbra abban az adott pillanatban, hanem csak akkor, amikor abból esetleg match lesz, így lehet mégsem tűnsz annyira jó "bulinak".
2019. júl. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

Általában az a baj, hogy az emberek gyűjtik maguk köré az úgymond "követőket", más szóval a matchokat, s ebben mérik a rangjukat. Mivel a leírásod alapján te szeretnél "normálisabb" beszélgetést, de az emberek többsége (független h nő vagy férfi) kizárólag az egónövelés céljából használja ezt a szrt.

Küldj képet privátba, s megmondom mi lesz a baj, mivel fogod tudni beszélgetésre hívni a fószereket. Rutinos vagyok ezen a szron sajnos :/

32f

2019. júl. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak egó növelés érdekében használják szerintem a tindert. Eltudom képzelni ahogy néha felvágnak egymásnak azzal egy kanbulin, milyen sok csajt szedtek össze aznap, max megnèznek egy-kettőt aztán, amelyik alkalmasnak tűnik egy kósza dugásra annál bepróbálkoznak. Nem akarnak semmi komolyat a tinderen. Tisztelet a kivételnek, annak a néhány "darabnak" az ezerből.

Lehet túl normàlis lány vagy, a magunk fajtákat nem veszik emberszámba, mert túl melósak lennénk nekik. Szerintem felejtsd el a tindert. Szánalom az egész.

2019. júl. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Ha Tinderen van 3 nap alatt 40 matched, mi akadályoz meg abban, hogy személyesen matcholj emberekkel? Na ugye.

3.000.- lesz, kérsz számlát?

2019. júl. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
5-ös, amit leírtál az a nőkre igaz. 3 nap alatt 40 like, aki meg szép is annak 3 nap alatt 3000like, abból a szelektálás utáni matchok arány bármennyi lehet... ne keverjük a szezont a fazonnal....
2019. júl. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

Mivel havonta maximum 1 nőre futja az energiámból.

Nők 100-ból 5-öt húztok jobbra. Ugyanazt az ötöt.

2019. júl. 3. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Az az oka, hogy ez nincs így. A valóságban a férfiak nagy része minden platformon próbálkozik, még ott is, ami nem társkeresésre lett kitalálva. Ezek után ez a kérdés maximum egy délutáni mesének megy el. Minden nő ismerősöm azt mondta, hogy 1-2 kivételtől eltekintve alig tudták levakarni magukról a matchelt pasikat.
2019. júl. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajna az az oka, hogy nem velem matcheltél. :)

Én amúgy (21F) azt hiányolom a nők részéről, hogy érdeklődjenek... Mikor kérdezek róluk valamit, csak válaszolnak és kész. Ennyi. Engem már meg sem kérdez :D

Olvastam, hogy ennek az lehet az oka, hogy csak "tartalék" vagyok számára. Ezért válaszolgat, és igazából ez minden. Ami amúgy érthető is, hiszen 5:1 arány van az ilyen oldalakon. Szoval

2019. júl. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!