Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka ennek a jelenségnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka ennek a jelenségnek Tinderen?

Figyelt kérdés

Három nap alatt lett 40 párom, ebből mindössze 5-en kezdeményeztek beszélgetést és egy kivételével mindegyikőjükkel rövid idön belül. Pedig kérdezek, érdeklődő vagyok, helyesen írok, önmagamat adom.

Hogyha én kezdeményezek beszélgetést akkor sem jobb a helyzet.

Mi lehet ennek az oka, mit tudnátok tanácsolni?


Megjegyzem, közel sem a 10/10-es férfiakat húztam/húzom jobbra.


23/N



2019. júl. 3. 00:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Magamból kiindúlva azért nem írok rá csomó lányra mert tudom hogy úgyse fognak vissza írni.


Túlnyomó többsége csak instgramos követőket gyűjt. Pedig viccesen érdekesen írok rájuk. És rossz pasinak sem mondanám magmat. Régen még mindenkinek írtam ma már szinte alig alig... Minek??!! Úgyse fog válsszolni.. :/

2019. júl. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!