Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők! Kinek mi volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Kinek mi volt a kedvenc szövege pasitól Tinderen van bármilyen internetes társkeresőn?

Figyelt kérdés
Szerintem egyértelmű a kérdés, a "szia mizu"-ra szerintem senki sem kíváncsi! :D

2019. jún. 18. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

"Elhagyott a feleségem, van kedved beszélgetni?"-az egyik kedvencem volt 😀

(Tinder)

2019. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Nem Tinder (nem használom), hanem Gyakori:

"

SRÁC: Hol laksz?

ÉN: Szia. Miért kérded?

SRÁC: Akkor cseszd meg, rib@@nc. "

2019. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

"Ha koncert lennél elmennék rád" :D

Aktuális volt, mert fesztiválozni mentünk pár héttel később, arról beszélgettünk. Nyilván nem 2 perc beszélgetés után sütött el ilyen perverz poénokat, bár valószínűleg akkor is értékeltem volna.

2019. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem Tinder, hanem Facebook.

"Tudod mi a különbség a szemeid és az Ikea között? -Az, hogy az Ikeából épp hogy kitalálok, a szemeidben meg teljesen elvesztem."

2019. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

4# Te jó ég, ezt én is kb egy hete kaptam meg. XD


20/L

2019. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A szöveg annál jobb minnél jóképűbb srác írja.... vagyis el sem kell olvasni ahhoz hogy értékeld :D
2019. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatot keresek és csak azzal szexelek akivel együtt vagyok.. erre: “Találkozzunk, szexeljünk és akkor beszélünk a párkapcsolatról”
2019. jún. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez már nem most volt és nem társkeresőn. Kb.7éve facebook üzenet. Jóember köszönt,megvárta a köszönésemet,majd közölte hány kecskéje,tevéje van,mennyi aranya,repjegyet fizeti és menjek hatodik feleségnek 😂😂😂 Hmmm...nagyon romantikus volt,majdnem lecsaptam rá 😁😁
2019. jún. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!