Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit várnak el a nők Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várnak el a nők Tinderen kezdetben témaként?

Figyelt kérdés

Nem igazán érdekel a Tinder, de mivel néha ráérek, így miért ne alapon használom. Volt már akivel a "Szia. Merre laksz? Mit tanulsz? Mik a hobbiaid? Stb." sablon kérdésekből kiindulva jót beszélgettünk és találkoztunk is. Ő is törekedett a normális beszélgetésre és miután én is tudtam róla valamit, tudtunk ismerkedni és értelmesen írogatni.

Viszont rengeteg esetben annyit látok a lányról, hogy pl. 24 éves, lakhely és 3 kép. Lényegében semmit nem tudunk egymásról. Írok neki valami kérdést amiből talán el tudunk indulni, megválaszolja és vár. Ő nem kérdez, magától nem ír semmit. Kérdezek megint valamit vagy írok magamról valamit és ők semmit sem szinte. Aztán általában szét is válnak.

Nem értem minek használja az alkalmazást az ilyen. Gondolom sokuk elvárna valami frappáns vagy nyomulós, poénos mit tudom én milyen lenyűgöző sablon szöveget... Vagy lehet teljesen mindegy lenne, hogy mit írok, nem vennék a fáradtságot, hogy elindítsanak valamilyen társalgást.

Vagy a többségnek ott nem lényeg az ismerkedes, eszmecsere?



2019. júl. 4. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

Mit várnak el?

Bankszámla kivonatot forgalmi fénymásolatot tulajdoni lapot.

2019. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez az opció is megfordult a fejemben, de alapvetően nem a pénzéhes, riherongy kinézetűeket húzom jobbra. Bár tudom, hogy a kinézet nem minden esetben jó következtetési alap. Lehet ezeknek az egyszerűbb lányoknak is inkább félmeztelen képeket kellene kitennem és valami anyagi javakat felvonultató fotót.
2019. júl. 4. 18:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet be is jönne :D
2019. júl. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Alapjáraton a Tinder szexpartner kereső csak mi gyökér magyarok csinálunk mindenből társkeresöt
2019. júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A problema abbol adodik, hogy egy atlagos csajnak is rengetegen irnak, igy a sablon kerdesekbol is ezret kapnak. En pl. elbol kifordulok a beszelgetesbol, ha azzal inditanak, hogy mivel foglalkozom, mert egyszeruen unok mar rola beszelni. De pl. volt olyan srac, aki fejtorovel nyitott es tervben van a randi, vagy olyan, aki kuldott egy vicces videot, annak kapcsan pedig elindult egy kiraly beszelgetes. Nem feltetlenul felszinesek az ilyen lanyok, egyszeruen tul sok srac ir, es inkabb azzal beszelgetsz, aki nem untat. Ez nem a sracok hibaja, tudom, hogy igazsagtalansag is.


Bocs az ekezetek hianya miatt, de lusta vagyok. :D

2019. júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Akkor írok valamit a hidrogén diffúzióról vagy lánctányér méretezésről.

De lehet inkább letörlöm ezt a fost. :)

2019. júl. 4. 18:55
 7/11 anonim ***** válasza:

A temaindito kerdes attol az, hogy meginditja a temat, nem csak feldobsz valami random szoveget, amire fixen nem tud reagalni a csaj...


Tudom, hogy vicceltel. :D


Letorolheted, de ugyis leszeded megint.

2019. júl. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha másért nem akkor a pi..ás, csö..ös képeket pörgetni. :)
2019. júl. 4. 19:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Nézd, nem akarnak tarsalogni. Nem jössz be annyira nekik első blikkre, tovább meg nem mennek.
2019. júl. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem érdekel a tinder, de azért kérdést teszel fel róla.

És igen szexpartnerkereső.

"Ha másért nem akkor a pi..ás, csö..ös képeket pörgetni. :)" Hu de kemény valaki. :DDD Hogyan akarsz ilyen képeket kapni, ha még egy sima beszélgetést sem tudsz lebonyolítani a nőkkel NETEN.

2019. júl. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!