Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen feldobott 5 embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen feldobott 5 embert akik jobbra húztak. Csak akkor tudok velük beszélni ha tinder goldra váltok?

Figyelt kérdés
Mert akkor ennek semmi értelme nincs :/

2019. júl. 7. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyire reális, engem állítólag 100-nál is többen húztak jobbra, de nem biztos, hogy olyanok, akik nekem is megfelelnének, úgyhogy emiatt nem fogok előfizetni. Már csak azért sem, mert a tapasztalatom az, hogy azok közül, akik jobbra húztak, legalább a fele csak kíváncsiságból lájkolt, hogy vajon kikkel kölcsönös, és a match után rögtön törölnek is. A maradékkal sem feltétlenül alakul ki érdemi beszélgetés.

Úgyhogy én maradok az alap funkciónál, vagyis megnézem, hogy azok közül, akiket én húzok jobbra, kikkel kölcsönös és velük próbálok beszélgetésbe elegyedni. Ez így sokkal hatékonyabb, mint azt figyelgetni, hogy én kinek jönnék be.

Már csak azért is, mert más, hasonló applikációnál látom, hogy kik jelölnek engem, és jó ha 10%-uk felel meg az én keresési feltételeimnek. (Nem feltétlenül külső alapján, hanem pl. távolság, kor, stb. alapján is teljesen más kategóriába esnek, mint amiben én keresgélek.)

2019. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hogy tudok nekik írni? Mert mikor az egyik homályos képre rányomok egyből feldobja hogy fizessek elő
2019. júl. 7. 12:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Majd ha valamelyiket jobbra húztad és matcheltetek, akkor tudsz majd írni neki.
2019. júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, ennyire ne legyél már naiv.


Az első elmagyarázott mindent. A Tinder alapja: kölcsönös jobbra húzás=match=esély a megismerkedésre. Ha bármelyik fél balra húz, akkor nincs match, hiszen nincs kölcsönös szimpátia.

Azzal, hogy a homályos képeket mutogatja a Tinder, csak pénzt akar lehúzni rólad, fel akarja piszkálni a kíváncsiságodat, vajon ki lehet az, ezáltal rávenni téged az előfizetésre.

Azokat, akik jobbra húznak téged, mindig szinte azonnal feldobja neked is a Tinder (persze a tudomásod nélkül). Ugyanígy fordítva, ha valakit te húzol jobbra, téged is feldob annak, akit jobbra húztál amint legközelebb belép a másik.

Tehát ha alapból nem húztad őket jobbra, tehát nincs szimpátia, akkor miért akarnád tudni, főleg havi 10e Ft-ért, hogy kik azok?

2019. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De a listában hogy kik likeoltak ott is jobbra húznám hogy match, és kidobja hogy fizessek
2019. júl. 7. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!