Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért van ez?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy egy átlag férfinek alig jön össze valami viszont egy átlagos lány simán válogathat a sok jelentkező közül?Ennyivel több férfi használná a tindert?
2019. júl. 5. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Több minden miatt:

- Igen, sokkal több férfi használja

- A férfiak mindenkit jobbra húznak többnyire, akinek puncija van (baromi szánalmas, de egy kósza szexért mindent)

- A nők csak a legtökéletesebbeket húzzák jobbra

2019. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kereslet-kínálat törvénye.

Fiatal lányokra nagyobb az igény, mint fiatal fiúkra a párkapcsolati piacon.

2019. júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Hol vannak az átlagos pasik a tinderen?

Mert én pár fajtát látok csak.

1. Beképzelt szépfiú, luxus helyen, autóban és csak dugni akar, azért van fent. Helyesnek tényleg helyes, de sanszos hogy több időt tölt a tükör előtt mint a nők. A trendi bokavillantós gatyàról már ne is beszéljünk, ami mellé alapfelszerelés a Nike, az Iphone meg a férfi "retikül".

Szégyenlem magam, amiért én nem vagyok ilyen trendi nő létemre.

2. A másik véglet. Általában nagyobb darab, amivel nem is lenne gond. De szőrös, izzadt még a képen is látszik, amit felnyomott magáról. Egy otthoni pólóban, számítógéppel a hátterben, sör tuti van a kezében, nagy rock zene fan.

Az igazi nőket keresi, akik majd főznek, mosnak rá az anyja helyett.

3. Általában ezeknek a típusoknak valami hasonló változatai...


:(

2019. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: egyszer leírtam már, de akkor álljon itt még egyszer. Normális férfinak tartom magamat; szeretek utazni, kirándulni, olvasni, vannak állataim. El szoktam járni a barátaimmal szórakozni alkalomadtán, van egy szuper állásom (szoftverfejlesztő mérnök vagyok, szóval annyira butának sem tartom magamat), és általában elégedett vagyok az életemmel. Nem vagyok elhízva, 180 centi a magasságom, odafigyelek a megjelenésemre, stílusomra. Voltak barátnőim, alkalmi kapcsolataim is.

Tinderen SENKI nem húz jobbra. Oké, hogy a fotómodellek nem, mert nem vagyok egy hű de jóképű ember, de a legszürkébb szomszéd lány típusú nők sem. Van Tinder Gold előfizetésem, látom, hogy ki kedvel. Illetve látnám. Ha néhanapján össze is jön egy match, borítékolható, hogy a nő vagy egyáltalán nem válaszol, vagy igazán szűkszavúan, hogy aztán végleg elnémuljon.

2019. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként vicces, mert a lány barátaim mindig a te általad leírt első kategóriával randiznak (bár a luxus dolog nem mindig állja meg a helyét, de a többi igen), és nem egyszer derült ki, hogy bizony-bizony a srác kapcsolatban volt ilyen-olyan modell lánykával. Aztán persze megy a csodálkozás, meg hogy miért ilyenek a pasik... Hát basszus, ha minden nőnek ugyanaz a pár százaléknyi pasi kell, akkor ne csodálkozzatok, hogy akad köztük jó néhány, aki jó dolgában ilyenekhez folyamodik. :)
2019. júl. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező én nem rosszból írtam le az említett típusokat.

Én tényleg csak ilyeneket találok fent, és nagyon kiábrándító. Azt próbáltam érzékeltetni, hogy tök jó hogy van átlagos pasit, akit keresek csak hol? :D elkerülik egymást az emberek ezekszerint..

2019. júl. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4: Nagyon sajnálom, hogy nem találsz párt magadnak :(


Felszínes jellemzőket tekintve tök átlagos vagyok külsőre. (184 magas, normálisnak tűnő, nem elhízott, látszik, hogy nem hagyom el magamat kategória) Még az is ki van írva, hogy mit dolgozom. (Tiédnél sokkal rosszabb megítélésű munkakörben tevékenykedem, sztereotípia rulez). Fontos infók tömören, kezdve az MBTI-től (ENFP) a hobbikon át, minden riasztó tényező fel van tüntetve. :D Én is állatbarát vagyok (csaj macsekom van, róla is van képem). Kis frappáns szöveg, pár jópofa kép, oszt ennyi. :)


Kapott likeok tekintetében nagyon káoszos a kép. :D Valamikor egy hétig semmi, aztán pár nap alatt 5 :D

De mindég van 1-2 kósza like-om. :)


Kitartás! :)

2019. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-e voltam. Lemaradt, mea culpa... 40 vagyok, szóval nálam már a harmincas korosztály játszik. :)
2019. júl. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!