Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők számára hol kezdődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők számára hol kezdődik az, hogy egy férfi "igényes"?

Figyelt kérdés
persze nem mindegy, hogy ki mondja, mert pl egy túlsúlyos nő (aki lefogyhatna, csak mindenféle fantom betegséggel takarózik) ne játssza a dámát, hogy neki tökéletes férfi kell. (ebbe nem volt semmi személyes, szerencsére ilyen nőkkel nem kell hadonásznom)
2019. júl. 1. 20:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%

ja a hajadba meg tegyél hajszabályzót....


Szóval a holnapi teendőid:

- fodrász

- kozmetikus

- kis szolárium

- edzőterem

- cipő üzlet

- ruhaüzletek

- drogéria, parfüm spray , tisztálkodási szerek

2019. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%
Legyen tiszta és illatos ő is, meg az a környezet is, ahol él. A fogait mossa, a körmeit vágja, ne legyen alpári. Sajna néhány pasinak ez is nehezen megugorható léc.
2019. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel. Hozzátenném, hogy nem kell pacsuli felhő meg szoli. Csak ne, kérlek.

Jó volt a fésülős poén. :)

2019. júl. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#9 Én heti 3-4 x edzem és így vagyok túlsúlyos. Van rajtam is izom, a karjaim formásak, a fenekem kőkemény. Egyéb kérdés?
2019. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mindenkinél van jobb szagú, szóval sosincs tökéletesen igényes fószer. Bár hazudok, de van, mindig a következő a legigényesebb... (35éves korig, akkor roló le)
2019. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#14: Ismertem egy ilyen lányt. A heti több edzéséből néha bement és csinált valami minimálisat. A kőkemény feneke nem volt kőkemény.
2019. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem neked válaszoltam, hanem a 66%-osnak. Küzdő sportolok heti kétszer és heti kétszer valami más mozgásformát űzök. Úgy gondolom, ezzel már a pasitól is elvárhatok valami izmot, nyilván nem ilyen edzőteremben felfújt, gusztustalan mű izmokra gondoltam, hanem természetesen erős teste, amin nyugodtan lehet felesleg is.


Viszont szénhidrát dúsan étkezem, mert nem szeretem a húst, tejet, és nem diétázgatok, csak ha szükségét érzem. Ezért vagyok teltebb, mint kéne. Ha a tükörbe nézek, pontosan látom, hogy nézek ki, örülök, hogy te ismeretlenül meghazudtolsz, még jó, hogy nem kell neked bizonyítanom semmit, úgyhogy lekophatsz rólam és ne itt éld ki a nők iránti lenézésedet és frusztráltságodat, köszi. :-)

2019. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#17: A kiakadásod többet mond a dologról, mint gondolnád. Az csak extra poén, hogy leírtad, hogy látatlanban mit állítok, majd látatlanban te is állítottál valamit.

Ha nem kell, ne vedd magadra. Bizonyára egy erős és izmos pasid van, akire alig jut időd a rengeteg sport mellett.

2019. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#14


Köszönöm a válaszod. De hiába edzel állításod szerint kőkeményen, a legtöbb pasinak még mindig a vékony, formás csajok jönnek be, és nem a debella méretű csajok.

Kb. ilyennek tudlak elképzelni, mint ez a nő:

[link]

[link]


Egyébként nem kell diétázni, csak odafigyelni, hogy mit viszel be és nem gyorsan felszívódó szénhidrátokat kéne állandóan enni, hanem lassút és estére semmi szénhidrát.

Tudod, egy kis odafigyelés csodákra képes.

2019. júl. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó előtti: Nem akadtam ki semmin, nyilván írásban nem jön át ki milyen hangnemben írja amit ír. De a lekezelő ostoba véleményre annyit lehet mondani, hogy máson éld ki a frusztrációdat.


Kedves utolsó: Én nem a pasikért edzem :-)

Nem kell nekem tanácsokat adni, voltam vékony is, de most más időszak van az életemben, és az, hogy a pasiknak tetszem-e huszadrangú kérdés az életemben. Majd ha újra pasizni fogok, akkor fog érdekelni, de remekül elvagyok most már egy jó ideje egyedül.


Az alap kérdés az igényesség volt és tele van már a hócipőm azzal a tévhittel, hogy aki telt az minden bizonnyal egy lusta tehén, aki meg vékony az sportol.

Illetve az igényességez összekeverni a testalkattal.

2019. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!