Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért riad el egy férfi a jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért riad el egy férfi a jól öltözött igényes nőktől?

Figyelt kérdés
Szeretek àpolt lenni,adok magamra, jó ruhákban járok. Azt veszem észre,hogy ettől megriadnak a pasik. Fogalmuk sincs milyen belső értékekkel rendelkezem, azt érzem, nem mernek nyitni, félnek. Pedig egyáltalán nem vagyok anyagias, megteremtem magamnak amire szükségem van. Van egy pasas akivel ismerkedem, de azt mondja kevés lenne hozzám. Ez kamu vagy lehet benne valami? 40 éves amúgy és az anyjàval él, de ez sem zavar, jó lenne együtt tervezni, együtt teremteni mindent. Vagy ha eddig nem tette ennek oka van? Azt mondja a sors alakította így az életét. Link lenne? Hagyjam inkább?
2018. ápr. 4. 07:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%

Ezt így ahogy ide leírtad mond el neki, kapjon egy kis gondolkodási időt azután dönts.

Linknek nem mondanám, inkább egyszerű ember, aki gyorsan hagy a fenébe mindent...szóval nem egy harcos típus. Tisztázd magadban, hogy ez neked hosszú távon megfelelne-e?

2018. ápr. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
51%

simán mondhat igazat..


nem akar magának fájdalmat..


a jelenség am létező..még fordítva is

2018. ápr. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
72%
Úgy tűnik ez a fickó nem a te embered, de biztos van aki nem riad el tőled, talán egy piperkőc gyerek. Amúgy én sem próbálkozom be a túlzottan kicicomázott, mindig tip-top módra öltözött nőknél. Számomra ez túlzás, ez nem az én világom, egy ilyen nő valószínűleg sokkal inkább van elfoglalva a saját külsejével és ruhájával, mint mondjuk velem lenne. Másik meg hogy én nem öltözöm a divatlapokból, lehet a te ismerősöd is ilyen. Én sokkal jobban kedvelem a csinosan, de egyszerűbben, inkább sportosabban öltözött lányokat, mert én is így öltözködöm.
2018. ápr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
Ne hagyd... beszélj vele ezekről a dolgokról, lehetnek olyan " félreértések", amiket nem is sejtesz... amúgy pedig én mindig az igényes , jól öltözött hölgyekre buktam, de sajnos elég kevés van belőle ( nem a ribisekre gondoltam 😀,)
2018. ápr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
72%

"Számomra ez túlzás, ez nem az én világom, egy ilyen nő valószínűleg sokkal inkább van elfoglalva a saját külsejével és ruhájával, mint mondjuk velem lenne. Másik meg hogy én nem öltözöm a divatlapokból,"


Pontosan ugyanígy vagyok. Az ismerkedésnél alapból kerülöm az ilyen nőket. Társkereső oldalon sem nézem meg az olyan profilokat ahol már az első képen látszik hogy... olyan túlzottan tip-top. Elgondolásom (ha úgy tetszik előitéleteim) szerint az ilyen emberek a külvilágnak élnek, folytonos elismerésre vágynak a külsejüket illetően is.

Mástrészt, ez a külső azt üzeni (hangsúlyozom: számomra) hogy itt bizony vannak elvárások az egzisztenciát illetően. És az én esetemben ez is alapból feszültségforrás lenne, mert a jelenlegi helyzetem nem olyan hogy lazán virítsam az évi 2 nyaralást stb.

Inkább a visszafogott, nem mindenáron kitűnni akaró nőket nézem meg, ill. náluk kezdeményezek.

41f

2018. ápr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%

Igen, hagyjad.

Érzéketlennek tűnhet, de vannak különbségek, méghozzá nagyok. Ha alakulna is valami, akkor ez akkor is rányomná a kapcsolatra a bélyegét a későbbiekben. Nem éreznétek egyenrangúnak magatokat. Ez rossz közérzethez, súrlódásokhoz vezetne.


Te igényes vagy, feltételezem egyéb területeken is kiteljesedett, független nő vagy.

Ő meg 40 évesen az anyjával él (én 20 éves korom óta már az egyetem alatt is külön éltem és tartottam el magam).

Érthető ha ez komplexusos érzetet kelt benne. És csak feltételezés, de valószínűsíthető, hogy más területeken is le van maradva.


És igen, ennek (és a többi "lemaradásnak" is) oka van.


Hagyd inkább.

2018. ápr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Teljesen bele habarodtam, ez olyan megmagyarázhatatlan érzés, évek óta ő az egyetlen aki kivàltotta ezt belőlem, úgy érzem vele kell lennem, de ha így viselkedik és nem enged közel, nem tudom mit tehetnék. Ezek az elképzelt dolgok miatt ostobaság lenne, ha ez miatt csúszna el az ismerkedés.
2018. ápr. 4. 09:01
 8/26 anonim ***** válasza:
24%

#6 érthetően leírtam, hogy objektív különbségek vannak. Nem kitalált, beképzelt, hannem kézzel fogható különbségek.

Azt is világosan kifejtettem, hogy ez megalapozottan komplexust okoz(na) számara.

És arra is rávilágítottam, hogy egy tényleges kapcsolatban féltékenységben, bizonytalanságban, súrlódásokban, alá-fölé rendeltségi viszonyban, stb nyilvánulna meg.

Állandóan sz@rul érezné magát és kevésnek hozzád.


Ettől még nem "rossz" ember.


Szerencsére kettőtök közül legalább ő objektívan látja ezt.


Attól, hogy nem értesz egyet, lepontozol vagy vágysz rá, ez nem fog változni.


Értem, hogy belehabarodtál, és cudar érzés ez. Ezt fogadd el és lépj tovább.

2018. ápr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező, alapjaiban az emberek "elriadnak" az igényeskedő, maximalista emberektől, mert ezek még vélhetően jópár személyiségjegyet magukban hordoznak.

Látod, Te sem hozzád hasonló pasast kerestél, vagy szerettél bele.

Régen én is olyan pasas voltam, aki belőtt sérő, szálkás izmok, stb...sokat voltam a tükör előtt.

Borzalmas lehettem, és ezt jópár nő elég rendesen meg is mondta.

Mondjuk én emellé kissé más voltam belsőleg, csak egyből asszociáltak rá, hogy milyen lehetek. Rosszul esett.

Én is mára úgy vagyok vele, egy szerethető jellem bárminél többet ér, és a hosszú kapcsolatok alapja ez, nem a külsőségek.

2018. ápr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem pontoztal le senkit, köszi, hogy írtatok, de nem tudom elengedni.. ez miatt nem...
2018. ápr. 4. 09:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!