Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért riad el egy férfi a jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért riad el egy férfi a jól öltözött igényes nőktől?

Figyelt kérdés
Szeretek àpolt lenni,adok magamra, jó ruhákban járok. Azt veszem észre,hogy ettől megriadnak a pasik. Fogalmuk sincs milyen belső értékekkel rendelkezem, azt érzem, nem mernek nyitni, félnek. Pedig egyáltalán nem vagyok anyagias, megteremtem magamnak amire szükségem van. Van egy pasas akivel ismerkedem, de azt mondja kevés lenne hozzám. Ez kamu vagy lehet benne valami? 40 éves amúgy és az anyjàval él, de ez sem zavar, jó lenne együtt tervezni, együtt teremteni mindent. Vagy ha eddig nem tette ennek oka van? Azt mondja a sors alakította így az életét. Link lenne? Hagyjam inkább?
2018. ápr. 4. 07:57
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Pont erről van szó! Teljesen átlagosan öltözködöm, sportos tipus, igaz márkás, de az miért baj? Nem vagyok beképzelt, nincsenek nagy igényeim. De valamiért ő ezt hiszi. Ha sz@r lennék emberileg akkor élből bele sem kezdtem volna az ismerkedésbe, mikor meghallom, hogy az anyjával él...
2018. ápr. 4. 09:35
 12/26 anonim ***** válasza:
56%
Egy jól öltözött, valóban igényes, dekoratív nő sok férfi számára azt sugallja, hogy ez a nő biztos csak a legjobbal éri be minden téren, magas a léc, amit meg kell nála ugrani - és nem csak párkapcsolati szinten, hanem biztos még azt is megválogatja, kivel áll szóba, egy külön kis világa van, ahol minden perfekt, tiptop és élére vasalt. Az előítélet nagy úr. Persze, hogy ezek után egy megközelíthetetlen illetőnek könyvelnek el, és ehhez még általában hozzájön a jégkirálynős viselkedés is. Én is csak megnézem az ilyen nőket, de sosem fordult meg a fejemben, hogy felérnék hozzájuk. Még az aurájuk is olyan "ijesztő".
2018. ápr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Akkor most mit tegyek? Hogyan adjam lejjebb mikor nincs is mit? Jàrjak egy suzukival és cseréljem kínaira a ruhatàram?
2018. ápr. 4. 09:36
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el az eddigi válaszokat, de 40 évesen az anyjával él könyörgöm, nem árulkodó ez kicsit? Rá van szorulva a szüleire ami azt jelenti, hogy nem tudott magának saját önálló egzisztenciát teremteni még ennyi idôs korára sem. Szerintem felejtôs
2018. ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
45%

"Ezek az elképzelt dolgok miatt ostobaság lenne, ha ez miatt csúszna el az ismerkedés."


Nos, akkor ezt neki is el kellene mondanod.

Mindenképpen kommunikálnod kellene felé hogy nem a háttere, életkörülményei miatt szereted, teljesen mindegy hogy most az anyjával él, ha közös jövőt építetek, akkor úgyis kilép abból a helyzetből és máris úgymond egyenrangú felekké váltok.

2018. ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Így van utolsó, ezt szeretném elérni, de alig van lehetőségünk beszélni. Nyomulni meg nem akarok, szóval várok türelmesen, de az sem jó,mert gondolhatja nem akarom eléggé. Mi a jó ebben a helyzetben? Ha ő már "ítélt".
2018. ápr. 4. 09:51
 17/26 anonim ***** válasza:
76%

Én azért, mert alacsony az önértékelésem, önbizalom hiányom van és azt hiszem hogy egy "ilyen szép" nőnek én úgy sem tetszenék.


Régen kamasz koromban pedig tökre igaz volt a suliban, hogy a sminkelős, jó ruhákban járó lányok a gazdag lenézőek, orrukat fennhordók, az átlagos öltözködésűek, nem sminkelősök (akik attól még arcra/alkatra ugyanúgy lehettek gyönyörűek) pedig a kedvesek, visszafogottak.


És ez valahogy belém ivódott és megvan a mai napig. Én sem nézek ki rosszul, szerintem már több nőt is szalasztottam el emiatt a rossz beidegződés miatt, hogy azt hiszem a jól öltözött igényesség együtt jár a lenézéssel és sznobizmussal is, de még nem tudtam ezt leküzdeni.

28/F

2018. ápr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

"Nem olvastam el az eddigi válaszokat, de 40 évesen az anyjával él könyörgöm, nem árulkodó ez kicsit? Rá van szorulva a szüleire ami azt jelenti, hogy nem tudott magának saját önálló egzisztenciát teremteni még ennyi idôs korára sem. "


Honnan tudod hogy nem volt saját önálló egzisztenciája korábban? Istenem... olyan könnyű itélkezni. Tudod, millió meg egy dolog történhet egy ember életében ami visszasodorhatja mondjuk egy ilyen helyzetbe.

Tessék előbb belegondolni és utána itéletet hozni és szakításra biztatni bárkit!!

Szóval, mindenképpen sz.r ember valaki ha a szüleivel él?

2018. ápr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
#13 Olyan körökben mozogj, és olyan pasikkal vedd körbe magad, akik hasonló életszínvonalat élnek és "kommunikálnak" kifelé, ezzel egy csapásra meg is szűnik a feszkó. Ők nem fognak félni tőled, emiatt te is lazább, oldottabb leszel, könnyebben fog menni az ismerkedés. Nem lesz köztetek szakadék, nem lesz helye előítéleteknek, eltűnnek a kérdőjelek, minden a helyére kerül.
2018. ápr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
59%

"Akkor most mit tegyek?"


Sokat segít a kommunikáció, apró megjegyzések.

Pl. én egy ősöreg suzukival járok. Lehetne újabb, jobb, mégsem akarok megválni tőle, mert hozzámnőtt.

Holott tudom, látom hogy azonnal itélkeznek miatta. Ruppótlan csóró sz.rnak gondolnak ha meglátják miből szállok ki. Annyira lejön a tekintetekből, hihetetlen.

Ez mindig kellemetlen érzést keltett bennem, ha a párommal mentünk valahova. Gondoltam neki is milyen ciki hogy ilyen öreg tömegautóval járok és milyen kellemetlen lehet hogy ilyenben kell utaznia. Mikor neki sokkal jobb autója van ennél.

Aztán egyszer ezt meg is említettem neki, mire azt mondta hogy ő imádja ezt az autót, és nagyon sajnálná ha lecserélném, és hogy számára nem jelent semmit hogy ki milyen autót vezet, mert nem az számít. Sőt, taszítja amikor valaki az autójával akar villogni.

Azóta egyáltalán nem zavar ez a dolog.

Persze nyilván vannak olyan emberek akiket mással, máshogy lehet megnyugtatni, vagy olyanok is akiket nem tudsz meggyőzni.

40f

2018. ápr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!