Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért riad el egy férfi a jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért riad el egy férfi a jól öltözött igényes nőktől?

Figyelt kérdés
Szeretek àpolt lenni,adok magamra, jó ruhákban járok. Azt veszem észre,hogy ettől megriadnak a pasik. Fogalmuk sincs milyen belső értékekkel rendelkezem, azt érzem, nem mernek nyitni, félnek. Pedig egyáltalán nem vagyok anyagias, megteremtem magamnak amire szükségem van. Van egy pasas akivel ismerkedem, de azt mondja kevés lenne hozzám. Ez kamu vagy lehet benne valami? 40 éves amúgy és az anyjàval él, de ez sem zavar, jó lenne együtt tervezni, együtt teremteni mindent. Vagy ha eddig nem tette ennek oka van? Azt mondja a sors alakította így az életét. Link lenne? Hagyjam inkább?
2018. ápr. 4. 07:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
73%
Nekem pont ez jön be..emlékszem amikor a feleségemet első randinkon megláttam egyből szerelmes is lettem ,olyan jól öltözött, igényes nő volt - most is az - az egyszerű lányokkal sincs bajom, de nekem pont az igényes, nagyon jól öltözött nők jöttek be mindig is! Persze én is mindig ügyeltem a megjelenésemre és ha nem lettem volna megfelelő öltözékbe hát nem éreztem volna jól magam randin szóval ez érthető a "udvarlód" részéről, ha neki mondjuk más a stílusa....azért valljuk be egy puffi kabát/színes kötött sapka kombóba hülyén érezné magát az ember egy kosztümös, magassarkús, szövetkabátos/bundás nő mellett az utcán :-)
2018. ápr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Te most akkor egy esetből általánosítasz? Szerintem a többi esetben nem kell megmagyarázni, ha valakit nem érdekelsz.
2018. ápr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Hát szerintem meg legyél inkább őszinte, mindig azt javaslom, ha fáj, ha kellemetlen, de így a tiszta! :)


Őszintén mond meg mit érzel, nem fog megállni a tőzsde ha kinyilvánítod az érzéseidet. :D Persze csak utalva rá, lerohanás sosem jó, ofkorsz. :) Ha tényleg elzárkózik a dolog elől, akkor felejtős, persze.

2018. ápr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

több oka van

1 az ilyen nőknek az elvárása túúúúl magas és kiszorítják a kevésbé jól öltözött férfiakat is. Én sem szoktam a ligámon kívüli csajokkal foglalkozni, felesleges, mert rám sem nézne. Azt vettem észre a legtöbb ilyen nő enyhén flegma, nagyképű és fals elvárásai vannak.


2. tapasztalata lehet rossz és megspórolja az elutasítást. Manapság egyre több férfi ilyen, a régi rossz élmények miatt.


Ha én lennék, velem tuti nem állnál szóba, hiába lennél a legjobb fej csaj, szimplán nem is kezdeményeznék, mert nincs kedvem egy újabb megaláztatáshoz.

2018. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
17%
#18as: Nem tudom, hol olvastad, hogy szar embernek tartanám, de ha 40 évesen itt tart ott vannak gondok, azt jelenti eddigi életében rossz döntéseket hozott. És persze még mindig könnyebb a mama szoknyája alá visszabújni, mint (újra?) felépíteni az életét. Ettől még lehet lelkileg jó ember, de nekem az eddig leírtakból nem úgy tűnik, mintha a saját lábára akarna állni
2018. ápr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Kerdezz ra, hogy mi a terve, ha esetleg "a sors elerakna" egy komoly not, akkor eljonne anyutol, osszekoltozne vele?


Itt valna el a sz*r a majtol, szerintem. :-)

2018. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!