Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Nektek mennyire meghatározó párkeresés során hogy egy férfi mennyire ápolt, igényes?

Figyelt kérdés
Azt nem értem, hogy olyan férfiaknak, akiknek olyan szájszaguk van, hogy 5 méteres körzetben nem lehet megállni mellettük hogyan jut nő? És nem is rossz nő! Hogyan lehet az hogy ez ennyire nem számít?! Ápolatlan, rothadó fogú, igénytelen pasiknak nem is akármilyen nő jut. Ha minden más rendben van, de igénytelen a pasi, akkor is kell? Félre lehet ezt tenni?
2018. júl. 29. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, te milyen körökben mozogsz, de én mèg egy ilyen párt sem láttam, hála az égnek. Az ápolt, vonzó nők nem hülyék. Miért lennének gusztustalan, igénytelen palikkal, amikor kaphatnak normálisat is?!
2018. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alapvető igényeim közé sorolható az ápoltság, tehát nem tudom és nem is akarom félretenni ezt.
2018. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Nálam elsődleges szempont, a többi utána jön.A rothadó fogsor pont az első helyen van, amit egyáltalán nem vagyok képes, de nem is akarok tolerálni.Kényes vagyok a szagokra, túlságosan is.

Egyébként elárulom, hogy sok ún. jó pasit is láttam már 10 méterre bűzlő szájszaggal rendelkező nőkkel.Nagyon régi szerelmem is egy ilyen rothadó, bűzös szájszagú nőre cserélt le anno.Nők között is sok a rossz fogsorú és igénytelen tag.A legszebb, amikor műköröm, smink, haj minden tökéletes, tetkók vannak, a fogai meg rohadnak.És férfiaknál ugyanez.Izmok, márkás ruhák, fukszok, a szájszag meg elviselhetetlen.

2018. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fontos. A rossz szájszag, a lepedékes, rothadó vagy látható helyen hiányos fogsor,

a zsíros, korpás haj,

a koszos, kopott, kinyúlt ruha (most nem az otthonira gondolok),

illetve az erős, többnapos izzadtságszag (nem ebben a melegben, mert tapasztalat hogy ilyenkor nincs az a dezodor amitől fürdés után félórával ne legyen büdös az ember),

valamint a fekete körmök mind-mind kizáróak. (Utóbbit mondjuk egy autószerelőnél megértem).


Nem tudom ti hol láttatok ilyet, de lehet hogy akit láttatok ott átmeneti egészségügyi probléma volt, vagy sok pénz amit csak nem az ápoltságra költ az illető...

2018. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem az, ne várja, hogy valaha megcsókolom. :D Sajnálom, de a hámló bőr, zsíros haj, gennyes pattanások(nem az, amore hormont is adnak szerencsétlennek, hanem az, ami normális táplálkozással és tisztálkodással nem lenne), izzadságszag, lepedékes/kávéfoltos/dohányfoltos fogak, kikopott szakáll, gusztustalan lobonc, retkes körmök, csipa, de sok esetben a túlsúly is olyan, hogy én azt nem. Én ilyen embernek semmijét nem akarom a szba venni, ergo el sem megyek vele randira. Vagy ha ott jövök rá, második nem lesz.


A szájszag más, van az az alvós szag, minden embernek olyan reggelente, azt el tudom viselni. Nyilván nem rohadó fogakkal... Meg belefér egy kis borosta, az is, ha a fején kívül mást nem borotvál, stb.


De sztereotíp, igénytelen kockák között dolgozom, láttam már dolgokat, amik beleégtek a retinámba és mikor ki kell tárnod az ablakot télen, hogy oké, gyerekek, amíg valaki ilyen kuurvabüdös, inkább megfagyok, minthogy ezt szagoljam, legyen az bárki is, akkor úgy átértékeled az életed.

2018. júl. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csodás fogsorral is lehet valakinek szájszaga, épp elég, ha nem zár jól a gyomorszáj. És ez kialakulhat már meglévő kapcsolatban is. Lehet, hgoy amikor összejöttek ez még nem állt fenn, és ha szereti, egy egészségügyi probléma miatt nem fogja otthagyni.
2018. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!