Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők számára hol kezdődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők számára hol kezdődik az, hogy egy férfi "igényes"?

Figyelt kérdés
persze nem mindegy, hogy ki mondja, mert pl egy túlsúlyos nő (aki lefogyhatna, csak mindenféle fantom betegséggel takarózik) ne játssza a dámát, hogy neki tökéletes férfi kell. (ebbe nem volt semmi személyes, szerencsére ilyen nőkkel nem kell hadonásznom)
2019. júl. 1. 20:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ápolt haj és fogak, normálisan összeválogatott, alkalomhoz és időhöz illő tiszta ruha, cipő. Diszkrét, finom illat.

Valamint kultúrált viselkedés. Ilyesmi. 😊

2019. júl. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%

"#1 válasza + vagyok, miért nincs barátnőm?"

Kommentek rá:

-ez édes kevés

-ez az alap

-csak ennyit tudsz letenni az asztalra

Stb

Döntsük el, hogy igényesség vagy alap. :D

32/f

2019. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

a nők elfelejtik, hogy bár felöltözni és sminkelni nem nagy cucc....de "normális" viselkedést produkálni az sok sok év kinkeserves munkája, amennyiben az ember alapból "nem olyan"


Nekem azt mondták, hogy pl az össze vissza álló fogaim miatt úgy vágom el az esélyeimet, mint egy kövér lány, aki nem fogy le.


Csak ugye a kövér lányok takaróznak azzal, hogy nekik valami súlyos betegségük van.


Én viszont nem mondhatok semmit, amiért 30 éves létemre még nem qrták fel nekem a fogszabályzót, hogy onnantól már csak 2-3 évig legyek csúnya még.

2019. júl. 1. 20:28
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Az alap dolgok bőven elegek. Minden napos tisztálkodás, nem túlnőtt vagy koszos körmök, karban tartott arcszőrzet és haj, ápolt fogak (legalább fogmosás). Ruházatra annyi, hogy ne legyenek foltok meg lyukak rajta, öltözzön az alkalomnak megfelelően. Használjon dezodort meg parfümöt. Kb ennyi elég is. Nem vagyok oda azokért a férfiakért akik többet készülődnek mint én.
2019. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

Amúgy az is igaz, hogy Nem a ruha teszi elsődlegesen az embert.


Van aki tökmindegy milyen ruhát vesz fel akkor is ugyanolyan lesz és nem fog jobban kinézni ugyanúgy a kutya se veszi észre.


Van akinek meg minden jól áll.


Sajnos azaz "alap" önmagában nem elég, ha arcra, fejre pofira nem tetszel akkor minden más teljesen felesleges.

2019. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

Ez elég helyzetfüggő. Sokszor azt értik igényesség alatt, hogy az illető adjon magára. Fürödjön rendszeresen, ne legyen büdös, ne legyen zsíros a haja, lehetőleg ne legyen 120 kiló.

Amikor viszont társkeresésről van szó, akkor azt értik alatta, hogy az illetőnek kifejezetten izmos, jó alakja legyen, divatosan öltözködjön és hasonlók.

2019. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Én enyhén túlsúlyos nő vagyok, de igényes és ezt várom el a férfitól is. Nyilván nem kell vékony meg adonisz, normális pasi kell, legyen rajta izom, de nem zavar a pocak stb.

Az igényesség inkább az amit az egyes is felsorolt: jó illatú, tiszta, jól öltözött, ápolt stb. És igen: az igényesség alap!!!!

2019. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Higiéniai ápoltság, rendezett fogazat, vékony, vagy sportos alkat, tiszta ruha, kulturált beszéd, tudjon az alkalomhoz illően öltözködni és viselkedni.
2019. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
15%

#7


Bocsi, hogy nőként írok neked, de nem érzed egy kicsikét ellentmondásosnak azt, hogy te enyhén túlsúlyos nőként olyan pasiról álmodozol, akin legyen izom is?

Ugyanúgy egy pasi is elvárná egy nőtől, hogy ne legyen túlsúlyos. Na, erre valami válasz?

Neked miért nem elég csak az átlagos, enyhén pocakos pasi? Miért kell, hogy legyen rajta izom?

2019. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
oké holnaptól odafigyelek, hogy rendezett legyen a fogazatom...megfésülöm
2019. júl. 1. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!