Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy elvárás, hogy olyan nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy elvárás, hogy olyan nőt keresek aki elítéli és nem használt soha kábítószert?

Figyelt kérdés

Nekem a bátyám 15 évvel volt idősebb nálam, 25 évesen hunyt el kábítószer közvetett hatása miatt (leesett felerősödve, öntudatlanul a magasból, azt hitte sérthetetlen a szer miatt). A neveltetésem és az egész miatt kialakult bennem egy olyan, hogy mélységesen elítélem a drogokat. Soha nem is próbáltam ki őket, de még részeg se voltam. Cigaretta dettó. Sajnos nagyon sokan mondják hogy “de buli van, egy kis fű vagy egy tabletta nem árthat nekik, egyszer élnek”. Én nem tudom elképzelni, hogy ilyen nővel legyen kapcsolatom aki a fesztiválozás során “kipróbál” mindenfélét.

Mivel enyhén szólva se vagyok egy szépfiú és majd 30 éves létemre még barátnőm sem volt, a barátaim azt mondják ez egy irreális elvárás a részemről, mert manapság 10 emberből 9 kipróbál mindent.


Tényleg ennyire általános a drog?


2019. júl. 1. 13:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Ha érted alatta a piát, cigit is, ami elég könnyen előkerül 20-25 éves korra, még a fű is, akkor valóban túlon túl lekorlátozod magad.

32/f

2019. júl. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem, hogy ilyen általános, csak rossz körökben mozogsz.
2019. júl. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Hát, ha neked az is kizáró ok, hogy valaki 5-10-15 évvel ezelőtt egyszer kipróbált valamit és utána soha többet nem is akart hozzányúlni, akkor tényleg túlzásba viszed szerintem. Nem biztos, hogy sok ilyen embert találsz, de jogodban áll bármilyen kritériumot megszabni, nem kizárt, hogy akad valaki ilyen is.
2019. júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Lehet ha nem ilyen barátokkal vennéd körbe magad, már alakult volna kapcsolat is.
2019. júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Megertelek valahol, de teny hogy pl egy fu tenyleg nem art... marmint ha az ember nem minden nap sziv, tudja a merteket semmi baja nem lesz. Mindjart elvegzem az orvosit szovap se a memoriamra, se az eletemre nem hatott ki sehogy az a 2 szal fuves cigi meg 1-2 eki amit toltam eletemben.


Mondjuk sztem azert sokan nem próbáljak a drogot, de a sima cigi meg alkohol zero tolerancia mar kicsit sok (en kb evi 1 doboz djarum blacket szivok, meg kethavonta iszom par cidert v koktelt a haverokkal, kulonben meg narancslevet es zero colat:D)


Szoval kicsit leszukitve latod ezt, de megertem, h egy tragedia utan igy velekedsz (meg ha nem is ertek egyet)

2019. júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Na, aki a zero kólát kipróbálta, az már olyan, mintha "keménydrogos" lenne. :p

32/f

2019. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Hat igazabol nem.nagyon van kaloriamentes akarmi mas. Inkabb ez mint h 500 ftot fizessek egy naturaquaert ha bulizunk. Igy legalabb ugy erzem vettem is valamit:D de amugy nem vagyok oda erte
2019. júl. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Drogokra céloztam. A fűre, tablettákra, porokra, ilyenekre. Alkohollal nincs baj ha nem alkoholista. A cigaretta meg nekem sportolóként nem fér bele az értékrendembe, nem tudnék egy cigissel együttlenni. De mindenkinek lelke rajta, szabad akarata mit használ
2019. júl. 1. 14:50
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A bátyád értelmetlen halála miatt teljesen érthető az ellenszenved a drogokkal szemben, ez így természetes. Hasonlóan, ha valakinek volt alkoholista a családjában, sokkal nagyobb eséllyel lesz absztinens. Ha valaki saját maga vagy rokona szenvedett családon belüli erőszak miatt, már egy hangosabb szóváltást is elítél. És hadd osszam meg a saját példám is, engem csalt a feleségem, ezért sokkal érzékenyebb lettem a hűtlenség bármilyen formájára, mint egy átlag ember.


Szerintem egyáltalán nem nagy elvárás, ha olyat keresel, aki elítéli a droghasználatot és nem is használ illegális szereket, még néha buliban, fesztiválokon sem. Én is kb. hasonló álláspontot képviselek. Én ezt inkább egy egészséges, konzervatív értékrendnek nevezném.


Viszont az már egy kicsit túlzott elvárás, hogy soha nem szívott el egy füves cigit, nem dohányzott, nem fogyasztott alkoholt. Persze biztosan lehet találni ilyen embereket is, de ezzel az elvárással teljesen fölöslegesen kizársz egy csomó teljesen normális embert. Attól, hogy valaki 5-10 éve elszívott egy füves cigit haverokkal, puszta kíváncsiságból, még nem lesz drogos. Ha ez nem egyszeri alkalom volt, hanem bulikban rendszeresen csinálja, az már aggodalomra adhat okot. Sokak szerint még ez is belefér, de szerintem már nem. Ha valaki időnként eljár haverokkal sörözni, vagy esténként megiszik egy sört, egy pohár bort, vagy néha túllő a célon és részegre issza magát, szintén nem lesz alkoholista. A dohányzás talán egy kicsit megosztóbb dolog, én sem élnék párkapcsolatban dohányossal, mert nem bírom a füstszagot, meg pazarlásnak is tartom azt, amit cigire költenek. De azt nem ítélném el, aki kipróbálta. Én is kipróbáltam tizenéves koromban, nem jött be, nem tetszett.


Szerintem erős túlzás az, hogy 10 emberből 9 mindent kipróbál. Ha a mindenbe csak a cigi és az alkohol tartozna bele, akkor még talán igaz is lehetne. De ettől kevesebb az, aki a füves cigit kipróbálta, sokkal kevesebb az, aki durvább drogokat is próbált már.

2019. júl. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez az alap!!!! Nekem is! Max az alkohol azis csak mértékkel!!

Csak en 20 eves vagyok! Meg van bőven olyan lany/no aki nem kabitoszerezik csak azok másabb rétegekben mozognak!

2019. júl. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!