Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a férfiak akik a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak akik a jó nőkre is rá mondják hogy ez csúnya, meg hogy néz már ki, azok valójában örülnének ha ez a "csúnya" nő szóba állna velük?

Figyelt kérdés
Itt is sokszor ki van téve egy nő fényképe aki szerintem csinos volt és rengeteg komment érkezett hogy hogy néz már ki, meg milyen csúnya és társai de ismerősöm között is vannak sok olyan elhízott kövér férfi hogy jó nőkre rá mondják hogy ez milyen csúnya....
2019. júl. 1. 12:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%
Ja itt Sarka Katára meg a többi szépségkirálynőre is azt mondják, hogy “fúj bottal se”, pedig annak is örülnének, ha egy huszadannyira jó nő egyáltalán hozzájuk szólna. Csak a sértettség miatt játsszák a kritikust.
2019. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
79%
Savanyú nekik a szőlő, mivel még egy valóban csúnya nőt sem mernek megszólítani. Így itt, arc nélkül próbálják lehúzni a másikat és levezetni a frusztrációjukat. Tudod, itt vagy kövér tehén egy nő, vagy csont és deszka. Aztán meg küldözgetik a fotójukat a farkukról. Arc nélkül bátrak.
2019. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%

"De gustibus non est disputandum"

Ízlésről nem vitatkozunk.


Az, hogy valaki "csúnya", "ronda", "szép", "gyönyörű", az sosem lesz objektíven mérhető. Mindig is az egyén számára önmagától, önmagának kialakított "pontozási" rendszer lesz a szubjektív mérce!


Én házas vagyok, nem gyönyörűnek, de szépnek tartom a feleségemet. Ettől függetlenül azért járok ide a témába, mert néhány kérdésnél le szoktam írni mások bátorítására a történetemet. Én nem voltam soha társasági ember, se nagydumás, se jóképű. One on One mozdultam rá egy eladónőre, nem pedig "társaságban/baráti körön keresztül" ismertem meg.


Szóval...


Az, hogy milyennek tituláljuk, relatív. Sarka Katát speciel én sem tartom szépnek.

Mindenkinek más a mércéje.

Nekem például fontos a testtartás, és a tekintet. Lehet akármilyen gyönyörű bőre, szép formás arca, gyönyörű szeme és gyönyörű haja. Ha kicsit is görnyedve jár és a gyönyörű szem ellenére nincs semmi a tekintetében, akkor egyszerűen nem fogom szépnek titulálni, mert számomra nem az.


Ugyanígy másoknak. Ha valakinek egyszerűen nem tetszik a barna haj (hiába az a leggyakoribb) akkor sem fogja azt mondani egy barna hajú lányra, hogy szép. Úgy egészében.


Ha az a kérdés, hogy szép-e az arca, vagy ha meg van kérdezve, hogy miért nem tetszik ha nem, akkor le fogja írni, hogy szőkén jobb lenne.

De ha a kérdés csak annyi, hogy szép-e, akkor le lesz írva, hogy igen vagy nem. Indoklás pedig majd akkor járhat hozzá, ha az is meg lesz kérdezve.


Általában itt a gyakorin ezt nem szokták megkérdezni. Csak az alap kérdést. Ebből pedig már azt hiszik egyesek, hogy jár hozzá indoklás is. De nem.

2019. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
63%

Igen mert arc nélkül nagyon könnyű játszani a kritikust. Megnézném azokat a férfiakat akik egy Sarka Katára azt mondják nem jó nő. Bottal se? Szerintem Kata nem piszkálna meg itt egyetlen férfit se :D

Női szemmel is gyönyörű nő. Tegyük félre azt, hogy milyen is valójában de külsőre nincs miről beszélni.

2019. júl. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
59%

#3


Azt, hogy “a szépség szubjektív”, nagyon sokan félreértelmezik. A szépség egyfajta - a nőknél legyen pisze orra, szimmetrikus arca, feszes bőre, kerek segge, hosszú haja stb, a férfiaknál sportos alkat, magas termet meg ilyenek. Az már más kérdés, hogy valaki jól néz ki, mégsem az eseted - lehet, mert nem tetszik a kisugárzása, vagy mert neked a kék szem jön be és nem a barna, vagy mert te a nagy melleket szereted, nem a közepeseket. De ettől függetlenül az általam vázolt típusokról mindenki elismeri, hogy szépek, jól néznek ki.


Aztán vannak azok, akik nem szépek, mégis van párjuk. Hogy miért? Mert lehet valami megfogott a kisugárzásában. Vagy mert tudod magadról, hogy te sem nézel ki jól, ezért lejjebb adsz az igényeidből. De ettől még egy kampós orrú, pattanásos, csálé fogú, kövér nő nem lesz szép. Szóval a szépség szubjektív nem úgy értelmezendő, hogy a világszép hercegkisasszony valaki szerint ronda, Susan Boyle meg szép. Mert ez sosem lesz így.

2019. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
57%
Sarka Kata nekem se jön be, pedig ronda pali vagyok, tudom nekem se lehet véleményem... Nem mondom, hogy ronda, mert objektíve szép, csak a legtöbb ember nem tud így gondolkodni, ami nem jön be neki, egyből rondázza, pedig szó nincs róla. Az viszont vicces amikor a nők akarják megmondani a férfiaknak, hogy ki a szép nő, majd azt mi eldöntsük jó? Lehet te bombanőzöl, felnézel xy-ra, közben meg te magad vagy a bombanő...
2019. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
27%

Ha valakinek nem jön be az nem azt jelenti , hogy ő ronda.

Azért legyünk már őszinték na. Ha nem is barátnőnek de azért egy èccakàt megèr a Katus női szemmel is 😅

Majd pont egy ronda pali mondaná neki , hogy jaj Kata menj innen te rondasàg. Hà perszeeee

2019. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
39%

#7

Ja. Képzeld el, hogy odaáll az ajtajuk elé Kata, meg egy full átlagos vagy csúnyácska lány. Biztos az utóbbit fogják választani..😅

2019. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
91%

8-as linkelj full atlagost, vagy csúnyát. Van egy kisugárzása ami egyáltalán nem jön be ennek a nőnek, ettől szépnek tartom, csak nem izlesem. Volt itt egy kérdés valami Gery nevezetű videósról, na annak a barátnője az igen bejövősebb.

7-es nyilván lefekudne vele bárki, de fogd fel, hogy egyéni az ízlés, a rondaknak is. A leszbikus hajlamodat meg ne vetitsd a férfiakra.

2019. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
#8 Ezt mondom , hogy ne legyünk álszentek.
2019. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!